Antradienio popietę Kėdainių rajone, Dotnuvos geležinkelio stoties pervažoje, susidūrė traukinys ir autobusiukas „Ford Tranzit“.

Vairuotojas (g. 1958 m.) išvaduotas iš automobilio, perduotas medikams. Sužalotą vyrą iš mikroautobuso ištraukė ugniagesiai.

Eismo įvykyje nukentėjęs vairuotojas autoparduotuve – „Ford Tranzitu“, po kaimus vežiojo prekes.

Pranešimą apie avariją Dotnuvos geležinkelio stotyje Bendrasis pagalbos centras skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gavo 13.49 val. Į įvykio vietą suskubėjo visos specialiosios tarnybos.

Gelbėjimo darbuose dalyvavo Kėdainių rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Dotnuvos komandos ugniagesiai gelbėtojai. Gausus būrys bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojų tvarkė bėgius.

Bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas Tomas Digaitis „Kėdainių mugei“ sakė, kad traukinio mašinistas, pastebėjęs link bėgių artėjantį automobilį, panaudojo garsinį signalą ir staigųjį stabdymą, tačiau susidūrimo išvengti nepavyko.

„Mūsų specialistai informavo, kad, preliminaria informacija, pervažoje veikė šviesoforas ir degė raudoni žibintai. Incidento metu traukinys nuriedėjo nuo bėgių, tad reikės pasirūpinti jo užkėlimu ant bėgių. Apie konkrečią žalą kalbėti dar anksti – reikia padaryti nuodugnų traukinio ir infrastruktūros tyrimą“, – kalbėjo T. Digaitis.

Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Plačiau apie įvykį skaitykite artimiausiame laikraščio „Kėdainių mugė“ numeryje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir „Kėdainių mugės“ inf., nuotraukos