Mokiniai atostogaus savaitę, vyresnieji po to savaitę mokysis nuotoliniu būdu, o neformalusis vaikų švietimas nuo spalio 26 d. vyks tik nuotoliniu būdu arba bus laikinai stabdomas.

Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–12 klasių mokiniams ir profesinio mokymo įstaigose skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogaus, o kitą savaitę mokysis nuotoliniu būdu. Pradinių klasių mokiniai po savaitės trukmės atostogų grįš į mokyklas, jiems nuotolinis mokymas netaikomas, nebent savivaldybės, kuriose paskelbtas karantinas, priima kitokį sprendimą.

Tokiam Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui pritarta, mažinant COVID-19 viruso plitimą ir norint nesustabdyti vaikų ugdymo.

Darželiuose vaikai bus ugdomi kontaktiniu būdu, nebent savivaldybės, kuriose paskelbtas karantinas, priima kitokį sprendimą.

Neformalusis vaikų švietimas visoms amžiaus grupėms nuo spalio 26 d. dvi savaites vyks tik nuotoliniu būdu arba, jei tai neįmanoma, veiklos laikinai bus stabdomos. Nuotoliniu būdu bus teikiama ir švietimo pagalba.

Pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inf.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.