Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariai jau gavo pirmuosius atlyginimus už savo darbą rajono taryboje. Opozicijoje esanti frakcija „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ pirmąjį savo, kaip tarybos narių, darbo užmokestį skyrė labdarai – paramos fondui „Tautvydo gerovė“.

Frakcijos nariai apsisprendė lėšas skirti mūsų kraštiečio, Pernaravos seniūnijoje gyvenančio Tautvyduko gydymui. „Džiaugiamės, kad nors iš dalies prisidėsime prie šios gražios ir stiprios šeimos svajonės, kad mažylis Tautvydas galėtų savarankiškai kvėpuoti be pagalbos, be aparatų, kad stiprėtų ir vystytųsi“, – į klausimą, kam panaudojo pirmąjį tarybos nario atlyginimą, atsakė frakcijos narė Sandra Barzdienė.

Iš viso fondui frakcija pervedė 1040 eurų – frakcijos narių atlyginimus, gautus už lapkričio mėnesį.

Frakcijos „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ seniūnas, Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus pirmininkas, ilgametis rajono tarybos narys Saulius Grinkevičius dar lapkričio mėnesį „Kėdainių mugę“ patikino, kad sprendimą tarybos nario atlyginimą skirti ne asmeniniams poreikiams, o geriems darbams, jų frakcija priėmė bendru sutarimu.

 „Šiuos pinigus skirsime labdarai, paramai ir geriems darbams. Diskutuojame ties keliais probleminiais klausimais, kam galėtume atiduoti lėšas“, – tuomet kalbėjo S. Grinkevičius.

Frakcijos „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ nariai teigia, kad gaunamus tarybos nario atlyginimus periodiškai skirs labdaringiems tikslams.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.