Šią savaitę Kėdainių sporto centro futbolo manieže jau penktasis rajono mokyklines įstaigas lankančių pirmokų futbolo turnyras „Pirmokų lyga“ futbolo klubo „Nevėžis“ pereinamajai taurei laimėti.

Čempionais tapę pirmokai netrukus pasipuoš turnyro rėmėjų dovanota sportine apranga.

Čempionais tapę pirmokai netrukus pasipuoš turnyro rėmėjų dovanota sportine apranga.

Šįkart jėgas bandė šešių įstaigų pirmokai. Jie porą mėnesių mokėsi draugystės su futbolu, padedami mokytojų, tėvelių bei „Nevėžio“ trenerių ir žaidėjų.
Finalinių varžybų metu netrūko gerų emocijų, palaikymo šūksnių, pergalių. Mažieji futbolininkai itin džiaugėsi tėvelių palaikymu ir gausiais plojimais po kiek­vieno įvarčio.
Poros valandų prireikė, kol paaiškėjo turnyro nugalėtojai. Jais šįkart tapo mokyklos-darželio „Obelėlė“ pirmokai, antrojoje pozicijoje palikę „Ryto“ pagrindinės mokyklos mažuosius futbolininkus. Trečiąją vietą iškovojo „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos pirmoji komanda.
Geriausiais žaidėjais teisėjai ir turnyro organizatoriai išrinko Pijų Jušinską, Tomą Radionovą, Rimgaudą Ūsą, Jokūbą Saudargą, Aliciją Šimatonytę ir Arną Rimkų.
Rezultatyviausiu žaidėju paskelbtas rytietis Markas Petrokas.
Geriausiai vartus gynė Titas Krivickas iš „Ryto“ mokyklos, o geriausio gynėjo ir puolėjo titulus pasidalijo čempionų atstovai Matas Petkevičius ir Justas Vitkauskas.
Turnyro organizatoriai ir rėmėjai pasirūpino, kad pedagogų ir moksleivių pastangos būtų tinkamai įvertintos ir padovanojo puikius prizus. Visi turnyre dalyvavę moksleiviai gavo po atminimo medalį. Nugalėjusi komanda buvo apdovanota įspūdinga pereinamąja taure, o pagrindinis turnyro rėmėjas – bendrovė „Daumantai LT“ tradiciškai čempionus papuoš sportine apranga.
Vaikai džiaugėsi ir dovanotais žurnalais, ir renginio bičiulio verslininko Dariaus Petrausko atvežtais šakočiais.
Sveikindami turnyro nugalėtojus renginio organizatoriai gyrė vaikus už norą sportuoti ir linkėjo pasirinkti labiausiai tinkamą sporto šaką. O Saulius Skibiniauskas, pagyręs visus vaikus, pasakė, kad čempionais tapo ne vienos komandos nariai, bet visi turnyro dalyviai.

[tribulant_slideshow gallery_id=“73″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.