Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje šiandien išlydėta 9-oji gimnazijos laida, iš viso – 133 abiturientai. Gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis džiaugėsi ne tik maksimalius įvertinimus gavusiais mokiniais, bet ir visais tais, kurie sėkmingai išlaikė egzaminus ir baigė gimnaziją.

Net keturis šimtukus surinko „Atžalyno“ gimnazijos abiturientas Martynas Želnys.

„Šiandien jausmas išties labai geras, – šyptelėjo M. Želnys, pakalbintas prieš pat atestatų įteikimo šventę. – Labai džiaugiuosi šiuo pasiekimu, mat į tuos šimtukus buvo įdėta labai daug darbo. Visada stengiausi kiek galima geriau mokytis, atiduoti tam visas jėgas.“

M. Želnys iš viso laikė penkis valstybinius egzaminus.

Vaikinas prisipažino, kad yra grynakraujis atžalynietis – čia pradėjęs mokytis, čia mokslus ir baigęs.

„Man labai džiugu, kad mane užaugino „Atžalynas“. Čia buvo išties labai gera aplinka, nuostabūs mokytojai, palaikėme puikius santykius su auklėtoja Rasa Lažinskiene. Gimnazijos mokytojai sugebėjo motyvuoti, tarpusavyje bendraudavome labai artimai ir draugiškai. Tik pačiomis geriausiomis emocijomis ir jausmais prisiminsiu prabėgusius metus. Į „Atžalyną“ aplankyti mokytojų neabejoju, kad dar grįšiu“, – šyptelėjo net keturis šimtukus pelnęs „Atžalyno“ abiturientas M. Želnys, savo ateitį žadantis sieti su biochemijos mokslais.

 

[tribulant_slideshow gallery_id=”392″]

Panašios naujienos