Nors daugeliui sporto aistruolių futbolas asocijuojasi su vyriška jėga, kamuolį kojomis puikiai valdo ir merginos. 

Kėdainietės mergaitės pirmosiose oficialiose varžybose kovingumo nestokojo.

Kėdainietės mergaitės pirmosiose oficialiose varžybose kovingumo nestokojo.

Tuo buvo galima įsitikinti praėjusį savaitgalį Kėdainiuose vykusiame penkiolikmečių merginų tarptautiniame futbolo turnyre „Nevėžio“ taurei laimėti. Jame varžėsi aštuonios merginų komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos bei FK „Nevėžis“ dvylikamečiai berniukai, kurie žaidė dėl sportinio intereso, bet ne dėl taurės.
Turnyre triumfavo Estijos atstovės – finale susikovė FC „Elva“ su Tartu „SK 10 Premium“ – pastarosios įveikė priešininkes. Trečiąją vietą po baudinių serijos iškovojo Latvijos komanda „Olaine“, įveikusi Ukmergės SC žaidėjas.
Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkėms tai buvo pirmasis turnyras, kai tuo tarpu visos priešininkės jau daugelį metų lieja prakaitą treniruotėse. „Nors šį kartą mūsų merginos pergalėmis nenudžiugino, svarbiausia, kad jos pakankamai demonstravo norą žaisti ir kovingumą. Ambicijų burti mergaičių komandą net neturėjome, tačiau atsiradus kelioms entuziastėms teko pildyti jų norą – treneriai Romas Škudas ir Rytis Šležys kasdien dirba su merginomis ir šlifuoja žaidimą. Manau, kad atkakliai dirbdamos merginos pasieks savų tikslų ir netrukus pradės džiuginti pergalėmis“, – po turnyro sakė futbolo klubo „Nevėžis“ vadovas Saulius Skibiniauskas.
Geriausia žaidėja kėdainiečių komandoje šiame turnyre išrinkta vartininkė Eglė Leveckytė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.