Kėdainių rajono savivaldybė savaip traktuoja prievolę visuomenei atsiskaityti, kaip ir kam leidžiami mokesčių mokėtojų pinigai.

Internete viešinant informaciją apie įvykusius pirkimus užtušuojami kai kurie skaičiai, o pristatoma tik dalis dokumentų. Pateikiama tik galutinė pirkimo suma, tačiau nuo visuomenės slepiama, kiek kainuoja konkreti prekė arba iš ko susideda paslaugos kaina.

Viešųjų pirkimų tarybos (VPT) verdiktas griežtas. Šios tarnybos direktoriaus pavaduotoja Jovita Petkuvienė tokį elgesį vadina viešinimo pažeidimu ir tikina, jog dalies informacijos apie kainas leidžiama neskelbti tik išskirtiniais atvejais.

Tačiau rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius – kitos nuomonės. Nepaisant pirkimų prievaizdų verdikto jis tikina, jog elgiamasi pagal įstatymą, o skaičiai dokumentuose užtušuojami saugant konfidencialią verslininkų informaciją.

Ką bandė paslėpti nuo visuomenės savivaldybė pirkdama mokyklines prekes nepasiturinčių šeimų vaikams? Kiek iš tiesų bus mokama už tušinukus, vadovėlius bei kuprimes?

Apie tai skaitykite jau rytoj prekyboje pasirodysiančiame „Kėdainių mugės“ numeryje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.