Šį šeštadienį, spalio 9-ąją, kraštiečiai turi gražią progą pasirūpinti beglobiais gyvūnais ir pasėti gerumo bei atjautos daigus savo atžalų širdelėse. Tądien penkerių metų sukaktį minės Kėdainiuose, Mindaugo g. 13, veikianti „Pifo“ klinikėlė, kuri skirta suteikti pagalbą beglobiams gyvūnams juos gydant, sterilizuojant, globojant.

„Kviečiame mus aplankyti spalio 9 dieną: susipažinsite su mūsų globotiniais, papasakosime apie savo veiklą ir naujus planus, nuveiktus darbus, įvykdytus projektus, atsakysime į jūsų klausimus, pabendrausime, visiems atvykusiems padovanosime knygutes apie tai, kaip tapti atsakingu šeimininku“, – atvykti kviečia Greta Linkė, gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ gyvūnų globos koordinatorė Kėdainiuose.

Klinikėlės gimtadienis vyks nuo 12 iki 15 val. O jei domitės, kokių dovanų šiuo metu labiausiai trūksta „Pifo“ globojamiems katinėliams, paukščiams ir šuniukams, tai yra kasdieninei mitybai, gydymui, priežiūrai reikalingi daiktai.

Katėms ir šunims reikalingas sausas maistas, konservai, palutės, kramtalai, žaislai, patiesaliukai (rankšluosčiai, patalynės užvalkalai, pledukai), popieriniai rankšluosčiai, didesni guoliai, indeliai maistui, tabletės nuo kirmėlių, lašai nuo blusų, įvairūs papildai ir kitos priemonės, paukščiams – žalia vištiena ir žuvis.

Klinikėlei taip pat labai reikalingos valymo priemonės: durų kilimėliai guminiu pagrindu, šiukšlių maišai, šluostės.

Beje, „Pifas“ įrengia paukščiams žiemos namelį, tad labai prašo ir jūsų prisidėti. Išsamų reikalingų priemonių sąrašą galite rasti feisbuke, adresu https://fb.me/e/Rpf5hKnp

Laikantis nustatytų reikalavimų, į vidų bus galima priimti tik turinčiuosius galimybių pasą ar kitą dokumentą, kuris patvirtintų apie atliktą testą ar antikūnus. Vaikams iki 16 metų galimybių paso nereikia. Patalpos viduje privaloma dėvėti apsaugines kaukes, laikytis atstumų ir kitų saugumo reikalavimų.

„Kėdainių mugės“, gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ informacija

(Gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“nuotr.)

Panašios naujienos