Kasmet daugėja organizacijų, kurioms galima skirti 1,2 proc. Tačiau mes, Gyvūnų gerovės tarnyba PIFAS, labai tikimės, kad jūs būtent mums paskirsite šią paramą ir visi kartu galėsime dirbti dėl Kėdainių gyvūnų.

904 gyvūnai, tiek gyvūnų gydyta ir globota PIFO veterinarijos klinikėlėje.

Visada stengiamės, kad mūsų globojami gyvūnai patirtų kuo mažiau streso pasikeitus aplinkai, kad jų gydymas būtų kuo kokybiškesnis ir rezultatyvesnis.

Bendradarbiaujame su keliomis veterinarijos klinikomis Kaune ir Kėdainiuose.

Per 2023 m. naujus namus radome 88 gyvūnui

Dedame visas pastangas dėl gyvūno gerovės, mums labai svarbu ne tik fizinė gyvūno būklė, bet ir psichologinė. Todėl nelaikome gyvūnų narvuose, išskyrus karantino ar gydymo laikotarpį, vėliau gyvūnai globojami savanorių namuose, kur gali jaustis laisvai ir nepatirti streso, kol laukia naujų namų, o tuo pačiu ir mes geriau pažįstame juos. Todėl norintiems įsigyti gyvūną iš mūsų organizacijos, galime apie jį daug ir išsamiai papasakoti.

Visi mūsų gyvūnai į naujus namus keliauja ženklinti, vakcinuoti, sterilizuoti/kastruoti, naujam šeimininkui suteikiame visą informaciją apie gydymą, ligas jei gyvūnas jas turi. Nuolat palaikome kontaktą su nauju šeimininku, atsakome į visus klausimus, padedame.

Išgelbėtas kiras iš Palangos

Aktyviai globojame ir gydome laukinius gyvūnus, paukščius. Daugiausia tenka padėti paukščiams, jie atkeliauja ir iš kitų miestų. Pernai atvyko kiras net iš Palangos.

Sunkiausias turėtas atvejis – lapė. Jai buvo lūžę dubens kaulai ir koja, šiai dienai ji pasveikusi ir grįžo gyventi į laisvę.

Išgyvename iš paramos

Taip pat vykdome SSP programą, kurią dalinai finansuoja savivaldybė, tačiau jų skiriamų lėšų nepakanka ir tenka prisėti iš savęs. Iš savivaldybės gauname tik dalinį SSP finansavimą, kitos paramos negauname, gyvename tik iš jūsų paaukotų lėšų. Tačiau stengiamės kiek galime padėti. Programos metu jau sterilizuotos/vakcinuotos 1259 katės, ši programa vykdoma 7 metus.

Pernai priglaudėme 59 gyvūnus iš Ukrainos, dauguma gyvūnų atvyko sužaloti, išsekę, tačiau visus pavyko išgelbėti ir šiuo metu jie mėgaujasi naujais namais Lietuvoje.

Atlikome 514 nemokamų sterilizacijų senjorų augintiniams. Vykdome ženklinimo akcijas.

Tad tikimės, kad visi kartu mes padėsime Kėdainių gyvūnams ir toliau.

Informacija 1,2 proc. skyrimui: Gavėjas: GGT Pifas; Kodas: 300560151.

Jei turite papildomų klausimų laukiame jūsų skambučio tel. +370 681 40309. Mūsų darbo laikas II-IV 10-18 val., V 10-17 val., VI 11-16 val.

Gyvūnų gerovės tarnyba PIFAS inf. ir nuotr.