Josvainių kultūros centro kolektyvas turi gražią tradiciją – kiekvieną pavasarį surengti padėkos šventę savo įstaigos ištikimiausiems rėmėjams už pagalbą organizuojant renginius.

Siuvėjai Jurgitai Špokienei simbolinę dovaną – pačių maišytos arbatos dėžutę – josvainiečiai įteikė už pagalbą įsigyjant ir pasiuvant užuolaidas bei įvairias dekoracijas.

Siuvėjai Jurgitai Špokienei simbolinę dovaną – pačių maišytos arbatos dėžutę – josvainiečiai įteikė už pagalbą įsigyjant ir pasiuvant užuolaidas bei įvairias dekoracijas.

Šįkart rėmėjų vakare „Širdingai tariame Jums ačiū“ Josvainių kultūros centro darbuotojai padėkas teikė 36 pagalbininkams, nors vertų apdovanoti buvo ir daugiau.
„Šiandien dėkojame tiems, kas padėjo surengti praėjusių metų renginius. O jų kraitė gana nemaža – net 101 renginys. Turėjome ir jaukių nedidelių tradicinių susibūrimų, ir iškilių įsimintinų progų – juk šventėme miestelio 630 metų jubiliejų.
Pernykščiai metai kultūros centrui buvo gana sudėtingi, nes dar nebuvo baigta renovacija ir teko glaustis net pas kelius gerus bičiulius. Tačiau ir tokia situacija mūsų darbų nesutrikdė: mes dirbome, kūrėme, kvietėme miestelio gyventojus ir į valstybines šventes, ir paminėti kalendorines datas, nepamiršome edukacinių renginių, net įkūrėme edukacinę studiją. Be to, surengėme ne vieną koncertą ir spektaklį, turėjome gerumo akcijų“, – pernykščius darbus vardijo Josvainių kultūros centro direktorė Žydrė Špečkauskienė.
Josvainiečiai itin džiaugiasi nuolatiniais renginių rėmėjais, tarp kurių ir miestelio seniūnija, ir gimnazija, ir būrys verslininkų, ūkininkų bei senbuvių gyventojų.
Nuolat įvairius renginius paremiantis josvainietis Antanas Mažeika net neįsivaizduoja, kad galėtų nusigręžti nuo kultūros: „Juk gyvenimas daug smagesnis, kai kažkas vyksta. O kaip renginius padaryti, jei nebus lėšų? Niekas kitas mumis nepasirūpins tik mes patys. Tad labai gerai, kai yra organizatorių, o bendruomenei belieka susitelkti ir padėti rengti šventes.“
Jau daugelį metų su josvainiečiais draugaujančios bendrovės „Daumantai LT“ atstovė Jorūnė Liutkienė sakė, kad jų įmonė remia idėjas, o josvainiečiams jų tikrai netrūksta: „Džiugu, kad sutampa mūsų ir josvainiečių vertybės ir požiūris į jas. Mes esame miestelio gimnazijos partneris, padedame įgyvendinti ne vieną josvainiečių projektą. Neatsisakome padėti surengti ir prasmingų švenčių. Smagu, kad galime padėti šios bendruomenės gyvenimą padaryti įdomesnį ir turiningesnį.“
Prie gausaus rėmėjų būrio šįmet prisijungęs buvęs kėdainietis dabar Vilniuje gyvenantis UAB „Ekskomisarų biuras“ vadovas Artūras Čėsna sakė, kad jam itin gera sugrįžti į gimtinę su gerais darbais: „Labai džiugu, kad Josvainiai yra gyvas miestelis. Čia netrūksta veiklos ir veiklių žmonių. Manau, nieko keisto, jei esant galimybei tiek patys josvainiečiai, tiek jų artimieji padeda įgyvendinti įvairius projektus. Tikrai padėsiu įvairius sumanymus rengti ir ateityje.“
Josvainių kultūros centro režisierė Renata Vilkaitė apžvelgdama rėmėjų paramą sakė, kad brangi kiekviena pagalba, o ypač tokia, kai žmonės, niekieno neprašomi, ateina ir pasiūlo ne tik pinigų, bet ir patys kažką padaryti.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.