Liepos 28-ąją Kėdainių “Nevėžis” po pertraukos įsilieja į kovas 2015 metų LFF I lygos pirmenybėse.

futbolasKiek pailsėjusios ir pasitreniravusios Lietuvos pirmojo diviziono komandos pradės antrąją sezono dalį, kuri finišuos spalio pabaigoje. Komandų dar laukia 16 turų, kurie, žvilgtelėjus į turnyrinę lentelę, nusimato išties intriguojantys. Užtenka paminėti, kad komandas, kovojančias dėl medalių ir esančias nuo 3 iki 8 vietos, teskiria keletas taškų. Atkakli kova vyksta ir antroje turnyrinės lentelės pusėje. Pavyzdžiui, komandų, esančių nuo 11 iki 15 vietos, taškų skirtumas tik 3 taškai. Tad atkaklių kovų antroje I lygos sezono dalyje tikrai nusimato.

„Nevėžis” antrąją sezono dalį pradeda kiek pasikeitęs. Visų pirma, pasikeitimai įvyko trenerių štabe – vietoje trenerio Dariaus Urbelionio, „Nevėžio” komandą treniruos puikiai Kėdainiams žinomas futbolo specialistas Saulius Vertelis. „Nevėžio” klubas dėkoja D. Urbelioniui už darbą komandoje ir linki kuo geriausios kloties. S. Vertelis „Nevėžio” ekipą jau yra treniravęs 2011-2014 metais ir tris metus iš eilės (2011-2013) atvedė iki I lygos sidabro medalių.

Vietoje išvykusių žaidėjų F.Paim ir Armando bei traumuoto D.Werling, „Nevėžio” komandoje išvysime puolėją Simoną Babilių (pirmajame rate žaidė FK „Šilutė”), futbolininką iš Egipto Farouk Attia (Hurghados spoting club) ir Alison Moreira, pirmąją sezono dalį praleidusį FK „Klaipėdos Granite” ir Kretingos „Minijoje”.

Kėdainiečių pirmoji dvikova laukia liepos 28 d. 19.30 val. Gargždų mieste, su “Bangos” vienuolike.Pirmojo rato dvikova Kėdainiuose pasibaigė “Nevėžio” pergale 1:0. Beje, šios rungtynės numatomos tiesiogiai transliuoti per www.futbolo.tv.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.