Gražus, saulėtas paskutinio rugsėjo šeštadienio rytas Kėdainių kultūros centro vaikų popchoro „Perliukas“ kolektyvą ir jo vadovę Daivą Makutienę gerai nusiteikusius iš Kėdainių išlydėjo į pajūrį.

perliukasMažieji dainorėliai važiavo į Palangą atšvęsti antrojo gimtadienio. Tuo pačiu „Perliukas“ turėjo galimybę sudalyvauti ir pakoncertuoti Palangoje vykusioje šventėje, kuri buvo skirta tarptautinei turizmo dienai paminėti „Palangos stalas 2015“.

„Pasidžiaugėme ir gražiomis jūros bangomis, kurios, būtent tą dieną buvo tokios didelės, ir puikiu koncertu. Mūsų laukė maloni pramoga pramogų parke „Malūnų kaimas“. Kolektyvą sutiko šaunūs „Malūnų kaimo“ darbuotojai. Gražiai papuošta salė, skanūs patiekalai ir pramogos vaikams“, – sakė „Perliuko“ vadovė Daiva Makutienė.

perliukas2Vadovė neslepia, kad „Perliukas“ jai yra tarsi gražiausia jos pačios gimtadienio dovana. „Visi kolektyvo vaikai labai gabūs, imlūs, žingeidūs, smalsūs. Esu labai dėkinga šio kolektyvo narių tėveliams už pasitikėjimą manimi, už buvimą kartu visuose koncertuose. Dar nesibaigė 2015 metai, o Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukas“ jau koncertavo 31 kartą. Iš jų – 2 respublikiniai konkursai, 2 tarptautiniai. Taip pat turime ir laimėjimų. Iš vieno tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės raiškos konkurso „Muzikos talentų lyga 2015“, vykusio Vilniuje, grįžome diplomuoti ir su medaliais, iš Tarptautinio festivalio – konkurso „GRAND FESTIVAL 2015“, kuris vyko Pessaro mieste, Italijoje, grįžome su II laipsnio diplomu ir taure. Šiuo metu ruošiamės dar vienai išvykai į tarptautinį keliaujantį festivalį – konkursą, kuris vyks Estijos sostinėje Taline spalio 16-18 dienomis“, – kolektyvo pasiekimais gyrėsi jo vadovė.

perliukas3Šįmet „Perliukas“ nufilmavo dainos „Lietaus išdaiga“ vaizdo klipą, kurį transliuoja Kėdainių krašto televizija. „Tai antras mūsų vaizdo klipas. Pernai nufilmuota daina ir sukurtas vaizdo klipas „Trys nykštukai“. Esame nusifilmavę LRT televizijoje, muzikiniame projekte ‚Mes – pasaulis“, „Šokio karalienė“. Tikrai turime kuo pasigirti. Na, o antrąjį kolektyvo gimtadienis švęsti Palangoje pasirinkome todėl, kad Kėdainių kultūros centro direktorė Ona Mikalauskienė mums padovanojo nemokamą kelionę į Palangą. Pasinaudojome šia galimybę ir išnaudojome turiningai visą gražią rudenišką dieną“, – sakė D. Makutienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.