Teatro studijos "Polėkis" kolektyvas mini dešimties metų jubiliejų.

Teatro studijos „Polėkis” kolektyvas mini dešimties metų jubiliejų.

Penktadienį, per Tarptautinę teatrų dieną, buvo švenčiama Kėdainių kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studijos „Polėkis“ 10 metų kūrybinės veiklos šventė.

Daugiau nei šimtas teatro studiją lankiusių aktorių, 15 pastatytų spektaklių bei pripažinimas ir įvertinimas ne tik tarp kraštiečių, bet ir tarptautiniu mastu – tokį nuopelnų kraitį jau turi „Polėkis“.

„10 metų – tai didelių darbų ir linksmų nuotykių istorija“ – tokiu šūkiu savo žiūrovus pasitiko teatro studijos įkūrėja ir režisierė Genovaitė Šiaučiūnienė bei jaunieji aktoriai. Vienas jų, Arnis Aleinikovas studijoje vaidina bene ilgiausiai – septynerius metus.

Gausiai susirinkusiems žiūrovams, kurių tarpe buvo ne tik mažųjų teatro meno gerbėjų, bet ir Trečiojo amžiaus universiteto klausytojų, gimtadienį švenčiantis „Polėkis“ parodė savo naujausią darbą – spektaklį „Juodažvaigždis arkliukas“.

„Nuotaikos labai džiaugsmingos ir pakilios. Minėdami dešimtmetį, nestovime vietoje, jau turime planų ir kitam dešimtmečiui“, – šypsojosi G. Šiaučiūnienė.

Žiūrovai turėjo galimybę pamatyti spektaklį "Juodažvaigždis arkliukas".

Žiūrovai turėjo galimybę pamatyti spektaklį „Juodažvaigždis arkliukas”.

Po spektaklio, kaip ir pridera tikram gimtadieniui, pasipylė sveikinimai, dovanos ir padėkos. Padėkas teatro studijos kolektyvas įteikė didžiausiems pagalbininkams, padėjusiems kurti spektaklius – kompozitoriui Vidmantui Valantiejui, dailininkei Rimai Stadalnykienei, apšvietėjui Vladui Ivaškevičiui, reklamos redaktorei Ramutei Šukienei.

Panašios naujienos