sparakiada-internetuiTradicinėje Kėdainių šviesiosios gimnazijos sporto šventėje netrūko įdomių, originalių ir kiek netradicinių rungčių. Pavyzdžiui, merginų nešiojimas ant rankų. Šiais metais tradicine kolona iš gimnazijos mokiniai patraukė ne į Kėdainių areną, kurioje sporto dieną švęsdavo iki šiol, bet į Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų kompleksą.

„Jau ir skaičių pamečiau, kelintą kartą vyksta ši sporto šventė, tačiau tikrai ne pirmus metus. Bet kiekvienais metais stengiamės, kad ji būtų vis kitokia. Šiais metais pakeitėme ir vietą, nes Kėdainių arenoje vykusios tos pačios sportinės rungtys jau spėjo kiek atsibosti. Tad šiais metais papildomai turime stalo teniso, plaukimo rungtis, taip pat krepšinį, virvės traukimą ir dar daug įvairių linksmųjų estafečių“, – sakė Šviesiosios gimnazijos direktorė Violeta Liutkienė.

Ji pasidžiaugė, kad gimnazijos sporto šventė sutapo su Judriosios savaitės renginiais, tad apie sporto ir judėjimo naudą išgirdo ne vienas mokinys.img_7259

„Sportas vienija – ir mokinius, ir mokytojus, vienija visą mūsų gimnazijos bendruomenę“, – šypsojosi direktorė.

Gausiai susirinkę pirmų-trečių klasių mokiniai aktyviai ir azartiškai leido laiką sportuodami. Čia nugalėtojai, prizinės vietos nebuvo renkamos – visi tiesiog linksminosi ir gerai leido laiką.

Sporto dienų renginiai sparčiai populiarėja tarp visų rajono švietimo įstaigų.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.