Dvylikos metų darbą  bemaž pusei tūkstančio jaunuolių vainikuoja brandos atestatai. Jų įteikimo šventės skrieja per visas rajono gimnazijas. 

Roko Auškalnio atestatu džiaugėsi ir jaunesnė sesė Rūta.

Roko Auškalnio atestatu džiaugėsi ir jaunesnė sesė Rūta.

Iš viso brandos egzaminus laikė 519 jaunuolių. Jie nekantriai laukė atestatų, kad galėtų teikti dokumentus į universitetus, kolegijas, akademijas ar mokymo centrus ir ruoštis studentiškam gyvenimui.
Akademijos gimnazija šįmet atsisveikino su 68-ąja laida. Joje 25 abiturientai. Akademiškius jaunuolius sveikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius smagiai nusiteikusiam jaunimui linkėjo atkakliai siekti savo tikslų, nebijoti rizikuoti ir būtinai sugrįžti į gimtinę.

Akademiškiams abiturientams plojimų negailėjo nei gimnazijos direktorius L. Tauginas, nei rajono meras S. Grinkevičius, nei Tarybos narys S. Sinickis.

Akademiškiams abiturientams plojimų negailėjo nei gimnazijos direktorius L. Tauginas, nei rajono meras S. Grinkevičius, nei Tarybos narys S. Sinickis.

Sveikinimo žodį taręs rajono Tarybos narys Saulius Sinickis, prieš 24 metus pats brandos atestatą gavęs būtent Akademijoje, sakė, jog jaunimas turi drąsiai žengti į savarankišką gyvenimą: „Aš brandos atestatą atsiėmiau su dideliu nerimu, nes tada kaustė nežinia, kokiu keliu pasukti. Dabar galiu pasakyti, nebijokite, ženkite per gyvenimą drąsiai. Jei kartą nepavyko kažkas, tai būtinai pasiseks kitu bandymu. Tik ieškodami galite atrasti sau skirtąją profesiją ir savo vietą. Būkite entuziastingi, svajokite ir svajonės būtinai išsipildys.“
Akademijos gimnazijos direktorius Liudas Tauginas pastebėjo, kad visi jaunuoliai mokyklą palieka su skirtingomis moksleiviškomis istorijomis. „Smagu, kad visi abiturientai gauna atestatus. Mūsų jaunimas parodė puikius rezultatus. Iš viso 25 jaunuoliai laikė dešimt skirtingų egzaminų. Vidutiniškai vienam abiturientui teko po 3,9 egzamino. Nors maksimalių įvertinimų neturėjome, tačiau mokinių egzaminų įvertinimai sutapo su metiniais pažymiais. Vadinasi, mokytojai juos vertindavo labai objektyviai“, – sakė L. Tauginas.

68-ojoje Akademijos gimnazijos abiturientų laidoje – 25 jaunuoliai.

68-ojoje Akademijos gimnazijos abiturientų laidoje – 25 jaunuoliai.

Bene aukščiausius įvertinimus gavęs Rokas Auškalnis sakė, kad mokyklą palieka tik su gerais prisiminimais: „Man buvo labai smagu mokytis. Turėjau daug puikių draugų, šaunių mokytojų. Gerais žodžiais miniu ir pradinių klasių mokytojus, ir tuos, kurie mus mokė vėlesniais metais. Džiaugiuosi, kad gerai pavyko išlaikyti egzaminus. Dabar lieka siekti savo svajonės – noriu mokytis geografiją Vilniaus universitete. Manau, kad ją pavyks įgyvendinti.“

 

[tribulant_slideshow gallery_id="195"]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.