lottery-balls-cashPenktadienį loterijoje „Eurojackpot“ vienam žaidėjui iš Lietuvos pritrūko vos vieno skaičiaus iki rekordinio pagrindinio prizo – 63,76 milijonų eurų (daugiau kaip 220 mln. litų). Kėdainiuose bilietą pirkęs laimingasis be nieko tikrai neliko – jis atspėjo penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių bei laimėjo daugiau kaip 291 tūkstantį eurų – litais tai būtų milijonas!

Pagrindinis „Eurojackpot“ prizas liko augti, todėl kitą savaitę jame – nauja rekordinė suma.

Penktadienį 16-kos šalių žaidėjai nekantriai laukė, kam atiteks rekordinis „Eurojackpot“ prizas – 63,76 mln. eurų. Tačiau išriedėjus laimingiems kamuoliukams paaiškėjo, kad penkių pagrindinių ir dviejų papildomų skaičių atspėti niekam nepavyko. „Eurojackpotas“ liko augti. Prognozuojama, kad jame kitą savaitę bus 75 mln. eurų (258 mln. litų). Tai nauja rekordinė suma per visą šios loterijos gyvavimo istoriją.

Per plauką nuo įspūdingo tarptautinio laimėjimo penktadienį buvo ir vienas žaidėjas iš Lietuvos. Iki rekordinių „Eurojackpot“ pinigų jam pritrūko vos vieno skaičiaus.

Jis atspėjo penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių. Šios divizijos prizas penktadienį siekė daugiau kaip 2 mln. 39 tūkst. eurų (daugiau kaip 7 mln. 43 tūkst.litų). Lietuvis jį pasidalino kartu su suomiu, kroatu ir dar keturiais žaidėjais iš Vokietijos. Kiekvienam atiteko po daugiau kaip 291 tūkst. eurų. Litais ši suma siektų milijoną.

Iki šiol didžiausia loterijoje „Eurojackpot“ Lietuvoje laimėta suma buvo daugiau kaip 114 tūkstančių litų (arba daugiau kaip 33 tūkst. eurų), šįkart žaidėjas su Kėdainiuose pirktu bilietu susižėrė beveik devynis kartus didesnę sumą.

„Eurojackpot“ – tai tarptautinė loterija, kurioje 16-os šalių žaidėjai varžosi dėl įspūdingo prizo, galinčio užaugti net iki 90 milijonų eurų. Nuo 2012-ųjų žaidime dalyvauja Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Olandijos, Danijos, Suomijos, Estijos ir Slovėnijos žaidėjai. 2013 m. prie loterijos prisijungė Norvegija, Švedija, Islandija, Kroatija, Latvija ir Lietuva. Pernai šalių dalyvių sąrašą papildė dar dvi šalys – Vengrija ir Čekija, todėl dabar pagrindinis prizas auga dar greičiau.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.