Šiais metais naują etapą pradėjęs, bet vis dar finansinių problemų kamuojamas Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubas ir toliau priverstas gyventi nežinomybėje. Dar rugsėjo mėnesį rajono valdžia patenkino klubo prašymą varžybų metu Kėdainių arenoje leisti prekiauti alumi ir taip papildomai užsidirbti, tačiau kiekvieną centą skaičiuojantis krepšinio klubas, nors praėjo jau daugiau nei mėnuo, to daryti iki šiol negali.


Į šią kuriozišką situaciją „Nevėžio“ krepšinio klubas pateko po to, kai Kėdainių rajono savivaldybės taryba rugsėjo mėnesio pabaigoje priėmė sprendimą rungtynių metu leisti prekiauti alumi, tačiau valdžia iki šiol nesuteikia licenzijos šiai veiklai.

Taip nutiko todėl, kad areną, kurioje namų rungtynes žaidžia „Nevėžio“ klubas, valdo švietimo įstaigos statusą turintis Kėdainių sporto centras, o švietimo įstaigose prekiauti alkoholiu griežtai draudžiama.

Taigi, siekiant išvengti šių biurokratinių pinklių, į kurias šiuo metu yra patekęs „Nevėžio“ klubas, Kėdainių rajono valdžiai belieka Kėdainių areną perleisti valdyti ne švietimo įstaigai, tačiau konkrečių valdžios sprendimų kol kas nėra.

Kol Kėdainių rajono valdžia tik planuoja pateikti vienokius ar kitokius pasiūlymus, „Nevėžio“ klubas priverstas laukti. Laukti nepaisant to, kad yra pasiektas susitarimas su viena šalies alaus darykla dėl finansinės paramos.

Todėl spalio mėnesio pabaigoje vykusio Tarybos posėdžio metu šį klausimą iškėlė kadenciją baigęs Kėdainių rajono meras, Tarybos narys Saulius Grinkevičius.


„Praėjusio Tarybos posėdžio metu buvo priimtas sprendimas dėl prekybos alkoholiu pakeitimų „Nevėžio“ rungtynių metu. Todėl norėčiau paklausti gerbiamo mero, kuris atsakingas už Tarybos sprendimų vykdymą. Taigi, jau praėjo mėnuo, tad kas per šį laiką padaryta, kad šis sprendimas būtų įvykdytas?“ – teiravosi S. Grinkevičius.

Pasak Tarybos nario Sauliaus Grinkevičiaus, nepaisant to, kad jau praėjo gana daug laiko, dabartinė Kėdainių rajono valdžia gana atsainiai sprendžia „Nevėžio“ krepšinio klubui itin aktualų klausimą.

Tačiau rajono meras Valentinas Tamulis tiesiog pareiškė, kad Kėdainių sporto centro valdoma arena kol kas yra švietimo įstaiga ir prekyba alumi čia nėra galima.

„Šį klausimą yra pavesta spręsti administracijos direktoriui Arūnui Kacevičiui, parengti sprendimo projektą dėl arenos statuso pakeitimo, kad ateityje priimtas Tarybos sprendimas galėtų būti vykdomas. Šiuo metu arena yra švietimo įstaiga, todėl dabar negalime jo vykdyti“, – teigė V. Tamulis.

Tuo tarpu savivaldybės administracijos direktorius A. Kacevičius kol kas „Nevėžiui“ gerų žinių neturi, o klubui belieka guostis nebent administracijos vadovo žodžiais: „Variantus nagrinėjame, konsultuojamės su teisininkais. Kai turėsime pasiūlymus, juos pateiksime.“

O kol Kėdainių rajono valdžia tik planuoja pateikti vienokius ar kitokius pasiūlymus, „Nevėžio“ klubas priverstas laukti. Laukti nepaisant to, kad yra pasiektas susitarimas su viena šalies alaus darykla dėl finansinės paramos.

„Mums tiesiog atimamas įrankis patiems užsidirbti pinigų. Tai, kad mes iki šiol negauname leidimo prekiauti alumi, mums stipriai kerta per finansus“, – „Kėdainių mugei“ teigė klubo „Nevėžis“ vadovas Mindaugas Arlauskas.

Kėdainių „Nevėžio“ klubo vadovas įsitikinęs – arena sulauktų daug daugiau žiūrovų, jeigu rungtynių metu būtų galima įsigyti alaus. Bilietų pardavimai sudaro nemažą klubo biudžeto dalį.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.