Šią savaitę apie pasitraukimą saviizoliacijon dėl patvirtintų dviejų atvejų komandoje paskelbė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšinio klubas.

Nukeltos šį sekmadienį Kėdainiuose turėjusios įvykti „Betsafe-LKL” rungtynės su Alytaus „Dzūkija“.

Dalyvavimą čempionate „Nevėžis-Optibet” pristabdė užimdamas ketvirtąją vietą turnyro lentelėje (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai).

Kol kas nepranešama, apie didesnį COVID-19 išplitimą Kėdainių komandoje. Tačiau kai kurias LKL komandas koronavirusas  išguldė rimtai.

Šią savaitę „Šiaulių“ komandą sustabdė nustatytas koronaviruso atvejis vienam iš komandos atstovų.

Vieni iš pirmųjų pandemijos ranką pajuto Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai.

Du kartus COVID-19 kėsinosi sujaukti Kauno „Žalgirio“ planus.

Tik praėjusią savaitę į krepšinį sugrįžo Panevėžio „Lietkabelis“. Ketinęs jau sekmadienį „Betsafe-LKL” rungtynėse susigrumti su Kauno „Žalgiriu”, ketvirtadienį pranešė, jog vis dėlto komanda kol kas neturinti galimybių sugrįžti į treniruočių ir varžybinį procesą. Rungtynės Panevėžio „Lietkabelis“ – Kauno „Žalgiris“, turėjusios įvykti lapkričio 15 dieną, yra perkeliamos. Nauja rungtynių data bus paskelbta vėliau.

Šiandien bene labiausiai nukentėjusi, o gal tiesiog atviriausiai komunikuojanti, yra Utenos „Juventus“ komanda. Ten pandemija palietė kone kiekvieną klubo narį – nuo direktoriaus iki žaidėjų ir personalo. Komandos gyvenimas buvo sustojęs daugiau kaip dviem savaitėms.

Sirgaliai juokauja, kad šiemet čempionų žiedus laimės tie, kas sugebės neužsikrėsti virusu. Akivaizdu, kad virusas, perduodamas nuo komandos komandai, keliauja per Lietuvą ir Europą. O krepšininkai neslepia, kad yra nusiteikę, jog teks susirgti.

Daugiau apie tai – lapkričio 13 d., penktadienio, laikraštyje „Kėdainių mugė“.