Lapkričio 23-ąją miesto rotušėje auksines vestuves atšventė kėdai­niečiai Genė ir Jonas Daugvilos. Sutuoktiniai neslėpė, kad abu jaudinasi lygiai taip pat, kaip ir prieš penkis dešimtmečius.


Į rotušę Daugvilos atvyko lydimi dukters ir sūnaus šeimų, būrio giminių ir artimųjų.

Susipažino vyro gimtinėje

Genė Daugvilienė įsitikinusi, kad daug metų kartu nugyveno dėl to, kad šeimoje svarbiausia yra meilė ir sutarimas.

Santuokos penkiasdešimtmetį Daugvilos sutvirtino parašais.

„Mudu susipažinome vyro gimtinėje, kur nuvykau dirbti zootechnike. Porą metų padraugavome ir susituokėme. Laimingai nugyvenome 50 metų. Svarbiausia šeimoje yra santarvė ir kartu žengti per gyvenimą. To linkėčiau ir savo vaikams, ir visoms šeimoms“, – šypsosi G. Daugvilienė.

Iš Aristavos apylinkių kilusi Genė ilgus metus tuometinėje internatinėje mokykloje darbavosi direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams, o miegėniškis Jonas dirbo vairuotoju. Pora užaugino du vaikus, sulaukė penkių anūkų, kurių vyriausiai dvylika metų, jauniausiai – dveji.

Jonas Daugvila prisiminė, kad oras auksinių vestuvių šeštadienį buvo toks pat kaip prieš 50 metų.


„Jaudulys toks pat kaip per tikras vestuves. Ir oras net toks pat – spaudžia šaltukas, pučia žvarbus vėjas. Smagu, kad šiandien mūsų piršlys su vienu pabroliu yra kartu. 50 metų praėjo kaip viena diena. Sugyvenome. Dėkojame vaikams, kurie mudviem surengė šią gražią šventę“, – sakė J. Daugvila.

Iš Aristavos apylinkių kilusi Genė ilgus metus tuometinėje internatinėje mokykloje darbavosi direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams, o miegėniškis Jonas dirbo vairuotoju. Pora užaugino du vaikus, sulaukė penkių anūkų, kurių vyriausiai dvylika metų, jauniausiai – dveji. Dukra augina tris vaikus, sūnus – du.

Auksinių vestuvių šventę tėvams dovanojo dukra Diana ir sūnus Vidmantas.

Šventę surengė vaikai

Auksinių vestuvių šventę tėvams dovanojo dukra Diana Cibulskienė ir sūnus Vidmantas Daugvila. Pasak vaikų, tėvų šeimoje mama visada buvo lyderė, laikiusi tris namų kampus, o tėtis – vaikų žaidimų ir išdaigų draugas.

„Mamai kliuvo visas mūsų auklėjimas, o tėtis būdavo pramogai. Mama laikydavo tvarką, o su tėčiu galėjome paišdykauti. Mama visus būrė aplink mūsų šeimą, todėl labai dažnai pas mus svečiuodavosi kaimynai ir giminės. Tėvai visada buvo labai svetingi ir bendraujantys. Visi kartu atšventėme 25 ir 35 jų bendro gyvenimo metus. Manau, kad jiems sulaukti tokių gražių bendro gyvenimo metų leido pasitikėjimas, kantrybė, supratimas ir darna“, – kalbėjo D. Cibulskienė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.