Vienybė, draugystė, laisvė, meilė Tėvynei – tai jausmai, kurie mus vienija!

Vienybė, draugystė, laisvė, meilė Tėvynei – tai jausmai, kurie mus vienija!

Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinės mokyklos bendruomenė kaip visuomet noriai, aktyviai ir išradingai stengiasi paminėti visas gražias šventes.

Šiais metais visi aktyviai prisijungė prie Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk išradingai“.

Jau nuo ankstyvo ryto mokiniai buvo nusiteikę linksmai ir spalvingai praleisti dieną: veiduose nedingo šypsenos, daugelis buvo pasipuošę trispalvės spalvų aprangos detalėmis. Vyko edukacinės istorijos, lietuvių kalbos, pradinio ugdymo pamokos. Pirmą kartą visi mokyklos mokiniai, pedagogai ir kiti bendruomenės nariai susikibę rankomis sudarę gyvąją draugystės grandinę giedojo „Tautišką giesmę“. Pertraukų metu mokyklos kasdienis šurmulys buvo dainingas, nes aktyviausieji dainavo lietuviškas, patriotines dainas, rašė „Palinkėjimus Lietuvai“. Paskutinės pamokos metu vyresnių klasių mokiniai žiūrėjo Vytauto Landsbergio dokumentinį filmą „Trispalvis“.

Mokyklos mokiniai stengiasi kuo dažniau dalyvauti respublikiniuose projektuose, akcijose ir iniciatyvose. Šiomis dienomis mokinai ragina vieni kitus pinti trispalves apyrankes Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuojamai akcijai „Lietuvai ir man“. Geriausiai besimokantiems mokiniams bus suteikta garbė jas nuvežti į Vilnių ir užrišti ant Gediminaičių stulpų.

„Džiaugiamės, kad esame aktyvi, vieninga ir draugiška bendruomenė“.

Socialinė pedagogė metodininkė Lina Adomaitienė

Istorijos mokytoja metodininkė Daina Volkevičienė

IMG_4310

IMG_4317

Vienybė, draugystė, laisvė, meilė Tėvynei – tai jausmai, kurie mus vienija!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.