Lietuvoje šią savaitę įvestas karantinas keičia ir Lietuvos pašto skyrių veiklą. Pranešama, kad klientams į rankas bus pristatomos tik pensijos, pašalpos ir procesiniai dokumentai, juos įteikiant „iki slenksčio“ .


Savitarna MANO SIUNTOS. Karantino laikotarpiu rekomenduojame vengti tiesioginio kontakto su žmonėmis ir siuntas formuoti naudojantis savitarna manosiuntos.post.lt Per savitarną suformuotas siuntas galėsite palikti pašte nelaukdami eilėje arba išsiųsti per LP EXPRESS terminalą.

LP EXPRESS terminalai. Siuntas ir toliau bus galima siųsti ir gauti, naudojantis LP EXPRESS terminalais. Esant galimybei į terminalus bus nukreipiamos ir registruotos pašto siuntos, netelpančios į pašto dėžutes.
Rekomenduojame karantino laikotarpiu rinktis šį būdą – siuntas išsiųsite ir atsiimsite be papildomo kontakto su žmonėmis – apsaugosite save ir siuntos gavėją.

LP EXPRESS kurjeriai. Kurjeriai siuntas pristatys tik „iki slenksčio“, t. y. kurjeriai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje. Taip pat nuo kovo 18 d. siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD) galės būti apmokamos tik banko kortele – kurjeriai grynųjų pinigų nepriims.

PAŠTO SKYRIAI. Pašto skyriuose mažinama paslaugų apimtis, t. y. klientams bus teikiamos tik būtinosios paslaugos, ribojamas klientų skaičius skyriuje (vienu metu skyriuje galės būti tiek žmonių, kiek yra klientų aptarnavimo vietų). Pašto skyriuose bus galima įsigyti tik pakavimo priemonių ir pašto ženklų. „PayPost“ skyriuose paslaugos laikinai nebus teikiamos.


LAIŠKININKŲ TEIKIAMOS PAŠTO PASLAUGOS. Klientams tiesiogiai (į rankas) bus pristatomos tik pensijos, pašalpos ir procesiniai dokumentai, juos įteikiant „iki slenksčio“, t. y., pašto darbuotojai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje. Į pašto dėžutę telpančios registruotos siuntos bei prenumerata, bus įmetama į jas. Į pašto dėžutę netelpančios siuntos klientams į namus nebus pristatomos – jos bus išduodamos pašto skyriuje arba, esant galimybei, pristatomos į siuntų savitarnos terminalus, apie tai informuojant gavėją SMS žinute arba pranešimu.

TARPTAUTINĖS SIUNTOS. Dėl priimtų susisiekimo su užsienio valstybėmis apribojimų karantino periodu, keičiasi įprasti pašto siuntų pristatymo maršrutai ir būdai, todėl tarptautinės siuntos vėluos.

PRAŠOME:
• Jokiu būdu neatidaryti durų pašto darbuotojams, jei namie yra saviizoliacijoje esančių gyventojų.
• Siuntas siųsti, naudojantis be žmogiškojo kontakto veikiančiais LP EXPRESS terminalais, dirbančiais 24/7.
• Siekiant mažinti kontaktą, naudotis Lietuvos pašto savitarna, paruošiant siuntas namie: www.manosiuntos.post.lt.
• Pagal galimybes atidėti bet kokį vizitą į pašto skyrius.
• Pašto skyriuose laikytis pašto darbuotojų nurodymų.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.