Šiandien, Tarptautinės mokytojo dienos išvakarėse, jau keturioliktą kartą paskelbtas geriausias Kėdainių rajono mokytojas. Šiais metais buvo pasiūlytos devynios pretendentės šiai nominacijai gauti. Po komisijos sprendimo, ja tapo 25-erius metus Labūnavos pagrindinėje mokykloje pradinių klasių mokytoja metodininke dirbanti Diana Dovydavičiūtė.


„Šioje mokykloje dirbu nuo pat savo pedagoginio darbo pradžios. Myliu savo profesiją, darbą, man be galo įdomu būti mokytoja“, – sakė 2019-ųjų metų Metų mokytoja.

„Laimėti tikrai nesitikėjau, tai man išties netikėta, – iš karto, paskelbus nugalėtoją, scenoje kalbėjo D. Dovydavičiūtė. – Sakoma, kad mokytojo duona yra su pluta. Ir galvoju, kad tai netiesa, nes mes tos plutos gauname labai mažai, o jei ir gauname, tai padėkos, šypsenos, geri žodžiai ištirpdo visas plutas. Noriu padėkoti pirmiausiai savo tėvams, nes jie mane išugdė, išleido į gyvenimą.

Šiais metais buvo pasiūlytos devynios pretendentės Metų mokytojo nominacijai gauti.

Iki šiol dirbu Labūnavos pagrindinėje mokykloje, šie metai – jau 25-ieji. Noriu padėkoti visoms savo kolegoms, mokyklos administracijai, už tai, kad mane labai palaiko. O labiausiai norėčiau padėkoti savo mokiniams, kuriais labai didžiuojuosi ir džiaugiuosi man suteikta galimybe prisiliesti prie jų gyvenimo.“

Laimėtojai įteiktas sidabro Garbės ženklas, padėkos raštas, atminimo dovana ir piniginė premija.

Kolegų, kartu dirbančių Labūnavos pagrindinėje mokykloje pastebėjimu, mokytoja D. Dovydavičiūtė įdomiai ir inovatyviai organizuoja pamokas, yra sukūrusi efektyvią mokinių skatinimo, vertinimo, įsivertinimo sistemą, originaliai ir kūrybiškai išnaudoja klasės erdves.

Mokytojos parengti mokiniai dažni įvairi konkursų prizininkai ir net du kartus Konstitucijos egzamine mokinių kūrybiniai darbai pripažinti geriausiais respublikoje. Pedagogės suburtas vaikų folklorinis ansamblis „Pėdelis“ yra nuolatinis ne tik mokyklos, vietos bendruomenės, seniūnijos, Kėdainių miesto dainų švenčių, kitų rajono kultūros renginių, bet ir Lietuvos dainų švenčių dalyvis.


Mokiniai daugkartiniai etninės kultūros konkursų prizininkai. Mokytoja Diana skleidžia gerąją darbo patirtį, skaito pranešimus, rodo atviras veiklas mokyklos, rajono pedagogams, užsienio šalių partneriams, kaupia medžiagą ir rašo vaikų folkloro ansamblio „Pėdelis“ metraštį.

Mokytoją gyrė ir Labūnavos pagrindinės mokyklos direktorė Rita Karnilavičienė.

„Kartu su Diana mokėme vaikus, augome ir užaugome pačios. Gavosi simboliškai, kad po pradirbto ketvirčio amžiaus, 25-erių metų, mes ją pasiūlėme Metų mokytojo nominacijai gauti. Nors jos mokinių rezultatai jau buvo ryškūs ir anksčiau.


Mokytojos ruošti pradinukai yra tapę daugkartiniais prizininkais rajone organizuojamų renginių, o „Pėdelio“ ansamblio nariai yra ryškūs respublikoje, įvairiuose nacionaliniuose konkursuose, šventėse bei pasirodymuose. Žinoma, jie dažni ir Labūnavos, Pelėdnagių seniūnijos, Kėdainių rajono renginių dalyviai“, – kalbėjo direktorė.

Iš viso šiai nominacijai buvo pateiktos devynios pretendentės: D. Dovydavičiūtė, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, Ina Gustienė, Kėdainių lopšelio-darželio ,,Žilvitis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė, Dijana Jermakovienė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ,,Aušros“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, Gitana Jurgelevičienė, Kėdainių r. Josvainių gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja ekspertė, Jolita Mickienė, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, Agnė Milašienė, Kėdainių kalbų mokyklos neformaliojo švietimo kalbų (anglų k.) mokytoja metodininkė, Daiva Naujokienė, Kėdainių šviesiosios gimnazijos šokio mokytoja metodininkė, Jadvyga Railienė, Kėdainių lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“ meninio ugdymo mokytoja metodininkė, Ingrida Šelekienė, Kėdainių ,,Ryto“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.