Pastatas, kurį puošia net 14 mūsų šalies tautinių bei nacionalinių vėliavų – taip išmargintas Kėdainių miesto seniūnijos pastatas traukia miestelėnų bei miesto svečių akį. O seniūnijos darbuotojai, patys, savo rankomis tautiniais motyvais puošę pastatą tikino, kad tai darę su didžiausiu malonumu. Juk kaip nesididžiuosi savo šalimi, švenčiančia atkurtos Lietuvos šimtmečio jubiliejų!

Kėdainių miesto seniūnijos darbuotojai itin patriotiškai ir pakiliai nusiteikę pasitinka Lietuvos nepriklausomybės šimto metų jubiliejų.

Beveik visi šios seniūnijos darbuotojai šiandien šurmuliavo prie savo darbovietės. Visi pasipuošę trispalve tautine atributika, rankose – vėliavėlės. Juos bendrai nuotraukai prie originaliai papuošto rikiuoja miesto seniūnas Valentinas Tamulis. Keletas fotoaparato blyksčių ir viskas: nuotrauka atminčiai, kurią galės pamatyti ir mūsų vaikai bei provaikaičiai – jau yra.

„Valstybės atkūrimo šimtmetį švęsime už kelių dienų, tad mano pasiūlymą gražiai papuošti mūsų seniūnijos pastatą, kolektyvas priėmė išties noriai. Pastatą papuošėme ne tik vėliavomis, bet ir popierinėmis, geltonos, žalios ir raudonos spalvų širdelėmis. Kiekviename lange yra po šimtą širdelių. Tai pat norėjome įsiamžinti ir pasidaryti bendrą, viso mūsų kolektyvo nuotrauką. Tad džiugu, kad visi, kas tik galėjo, prisijungė bendrai nuotraukai“, – teigė V. Tamulis.

Taip pagražintas seniūnijos pastatas miestą puoš iki kovo 11 dienos.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.