27-erius metus vadovavęs Lietuvos liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriui Saulius Grinkevičius perdavė skyriaus pirmininko pareigas bendrapartietei, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narei Sandrai Barzdienei.

Praėjusį trečiadienį skyriaus rinkiminiame ataskaitiniame susirinkime S. Grinkevičius atsisakė kandidatuoti į pirmininko postą. Pirmininke buvo išrinkta S. Barzdienė.

S. Grinkevičius perėjo į pirmininko pavaduotojo poziciją ir kartu su dar trimis pavaduotojais, tarp kurių yra ir savivaldybės tarybos narys Virmantas Pikelis, toliau darbuosis skyriuje ir vadovaus frakcijai „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ rajono taryboje.

Ilgametis skyriaus pirmininkas sakė iš aktyvios politikos nesitraukiąs ir nori koncentruotis į artėjančius savivaldos ir mero rinkimus.

S. Grinkevičius neslepia, kad su didele viltimi žvelgia į naują skyriaus vadovą.

 „Džiaugiuosi, kad jaunoji karta ateina į politiką, – sako S. Grinkevičius. – Sandrai su jos jaunatviška energija gal bus lengviau į skyrių pritraukti jaunus mūsų simpatikus. Dėkoju visiems, kurie ilgus metus su manimi buvo kartu politikoje. Niekur iš aktyvios politikos nesitraukiu, bet partinius organizacinius darbus perduodu S. Barzdienei.“

S. Grinkevičius – ilgiausiai partijos skyriui rajone vadovavęs politikas. Per jo vadovavimo Kėdainių liberalams laikotarpį kitų partijų skyriuose pasikeitė po kelis pirmininkus: TS-LKD – penki, DP – trys, LSDP – du.

„Kėdainių liberalai“ feisbuko nuotr.

S. Grinkevičius pareigas perdavė S. Barzdienei.

Panašios naujienos

8 Responses

 1. Kamile

  Nijolei džiaugsmas, nes vištele stojo vadovauti. Yra posakis, gimęs šliaužti-neskraidyk.

  Atsakyti
 2. ovidijus

  Jokia paslaptis, kad visi nariai norėjo pirmininku matyti gerbiamą Virmantą Pikelį, o ne šią personą. Gėda, gaila, liūdna ir pikta.

  Atsakyti
  • Joana

   Tiek pykti, tiek be priežasties liūdėti ir gailėti , tiek ir pravardžiuotis yra didesnė gėda.

   Atsakyti
 3. Sausius.Sa@yahoo.com

  Gal dar kokią Aldoną iš Okainių paimkit Kėdainių liberalams vadovaut? Žemiau plintuso, negi nėra užsitarnavusių partiečių.

  Atsakyti
 4. Redakcijai

  Muges straipsniai kaip visada “puikus”. Bent is mandagumo galejot kazka apie nauja pirmininke parasyt. Gerai, kad bent varda paminejot. Geda uz tokius straipsnius “rasytojom” turetu but

  Atsakyti
  • Joana

   Dabar kažkam jau tenka atsiprašyti redakcijos ir prisipažinti, kad Mugės neskaitote. Anksčiau apie šią moterį jau buvo daug rašyta.

   Atsakyti
 5. Nepaźistamoji

  Mugė gali ir melžėją padaryti heroje, jei to reikia pačiausiam, o kas per viena ta Sandra iš Okainių.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.