27-erius metus vadovavęs Lietuvos liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriui Saulius Grinkevičius perdavė skyriaus pirmininko pareigas bendrapartietei, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narei Sandrai Barzdienei.

Praėjusį trečiadienį skyriaus rinkiminiame ataskaitiniame susirinkime S. Grinkevičius atsisakė kandidatuoti į pirmininko postą. Pirmininke buvo išrinkta S. Barzdienė.

S. Grinkevičius perėjo į pirmininko pavaduotojo poziciją ir kartu su dar trimis pavaduotojais, tarp kurių yra ir savivaldybės tarybos narys Virmantas Pikelis, toliau darbuosis skyriuje ir vadovaus frakcijai „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ rajono taryboje.

Ilgametis skyriaus pirmininkas sakė iš aktyvios politikos nesitraukiąs ir nori koncentruotis į artėjančius savivaldos ir mero rinkimus.

S. Grinkevičius neslepia, kad su didele viltimi žvelgia į naują skyriaus vadovą.

 „Džiaugiuosi, kad jaunoji karta ateina į politiką, – sako S. Grinkevičius. – Sandrai su jos jaunatviška energija gal bus lengviau į skyrių pritraukti jaunus mūsų simpatikus. Dėkoju visiems, kurie ilgus metus su manimi buvo kartu politikoje. Niekur iš aktyvios politikos nesitraukiu, bet partinius organizacinius darbus perduodu S. Barzdienei.“

S. Grinkevičius – ilgiausiai partijos skyriui rajone vadovavęs politikas. Per jo vadovavimo Kėdainių liberalams laikotarpį kitų partijų skyriuose pasikeitė po kelis pirmininkus: TS-LKD – penki, DP – trys, LSDP – du.

„Kėdainių liberalai“ feisbuko nuotr.

S. Grinkevičius pareigas perdavė S. Barzdienei.

Panašios naujienos