Kauno miesto savivaldybė skelbia viešą konkursą ir ieško, kas papuoš pagrindinę miesto kalėdinę eglutę bei Rotušės aikštės erdves.

Meninių idėjų ir dalyvių paraiškų laukiama iki birželio 28 d. 11 val., praneša Kauno miesto savivaldybė.

Konkurso dalyviai gali rinktis iš trijų žaliaskarės kūrimo variantų: puošti 18 metrų ir aukštesnę natūralią eglę, naudoti bent 20 m aukščio kūgio formos konstrukciją, dekoruotą natūraliomis spygliuočių šakomis, arba rinktis 20 m ar aukštesnį menišką dizaino objektą, kurio bent trečdalį sudarytų eglės ar kitų spygliuočių šakos, rašoma pranešime.

Pagrindiniai vertinimo kriterijai – estetika ir meninė kokybė, kontekstualumas, techninių sprendimų kokybė, idėjos įgyvendinimo bei papuošimo paslaugų kaina. Laukiami eskizai, iliustracijos ar nuotraukos. Jos pateikiamos kartu su aprašymais, dekoro elementų techniniais parametrais bei kita projekto įgyvendinimui aktualia informacija. 

Dokumentai ir priedai turi būti pateikti Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje, naudojant elektronines priemones arba pateikiant nuskenuotų dokumentų originalus.

Dalyvauti konkurse gali fiziniai ir juridiniai asmenys ar jų grupės, visi galintys parengti ir pateikti projekto pasiūlymą, idėją ir ją įgyvendinti.

Pagal konkurso sąlygas, siūloma projekto kūrimo ir jo įgyvendinimo paslaugų kaina negali viršyti 160 tūkst. Eur su PVM.

ELTA

(Kauno miesto savivaldybės nuotr.)