Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje gruodžio 19 dieną atidaryta fotografijų paroda, pavadinta „Fiksuok akimirką“. Vienuolika jos autorių – tylos pasaulyje gyvenantys žmonės.

Šiais rankų darbo nėriniais išpuoštas lėlytes nuspręsta padovanoti vaikų darželiui.

Šioje parodoje eksponuojami Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Kėdainių pirminės organizacijos narių fotografijos darbai. Jie atlikti įgyvendinant 2017 metų socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektą.

Pasak šios organizacijos vadovės Viktorijos Mockutės, šiais metais fotografijos užsiėmimus lankė vienuolika dalyvių, kurie mokėsi, dalinosi patirtimi, fotografavo, lankėsi net fotografijos muziejuje Šiauliuose. Tema „Fiksuok akimirką“ kiekvienam leido asmeniškai pasirinkti, ką užfiksuoti – dėmesį patraukusią akimirką gamtoje ar šventėje. „Kartais to padaryti mums nepavyksta, bet tas jausmas, dėl kurio norėjosi užfiksuoti vaizdą, pasilieka mumyse. O būna, kad nuotraukoje užfiksuotas vaizdas atrodo net įspūdingesnis nei tikėjomės. Tad šiandien malonu, kad galime visi kartu pasidžiaugti savo nuotraukomis“, – sakė organizacijos vadovė V. Mockutė.

Visiems parodos dalyviams ji įteikė padėkas už dalyvavimą projekte, nuoširdų bendravimą. Juk vienas iš projekto tikslų – skatinti žmonių bendravimą, socialinius ryšius. Fotografijų paroda Vilainių skyriuje, kultūros namuose veiks visą sausio mėnesį.

Beje, kurčiųjų draugijos Kėdainių pirminės organizacijos nariai ne tik fotografuoja, bet ir užsiima įvairiais rankdarbiais. Todėl fotografijų parodos atidaryme buvo galima pasigrožėti ir keletu kitų darbų – darbščių moterų nunertomis spalvingomis suknelėmis, kuriomis buvo išpuoštos… lėlytės. „Pamanėme, kad tokia dovanėlė pradžiugintų vaikus, todėl šios lėlės iškeliaus į Pelėdnagių mokyklą-darželį „Dobiliukas“. Tai dovana vaikams“, – pasakojo V. Mockutė.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.