„KVEPALAI: aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos“ – taip vadinasi kvepalų kūrėjo, o dabar jau ir rašytojo Aisčio Mickevičiaus knyga. Pirmą kartą pristatyta „Vilniaus knygų mugėje 2016“ knyga pristatymo keliones po Lietuvą pradėjo nuo Kėdainių.

Kėdainiuose viešėjęs parfumeris, o dabar jau ir rašytojas A. Mickevičius pristatė pirmąją knygą apie kvepalus.

Kėdainiuose viešėjęs parfumeris, o dabar jau ir rašytojas A. Mickevičius pristatė pirmąją knygą apie kvepalus.

Antradienio vakarą Kėdainių rajono savivaldybės M. Daukšos viešosios bibliotekos renginių salė skendo aromatų dvelksme. Čia vyko vienintelės lietuviškos knygos apie kvepalus pristatymo vakaras. Jos autorius A. Mickevičius sakė, kad parfumerija domisi jau dešimt metų, tad savo knygoje stengėsi patalpinti visa, kas svarbiausia ir įdomiausia.
„Knyga – išties neplona. Joje pristatau populiariausius, legendinius pasaulio aromatus, žymiausius parfumerius. Be to, dalinuosi praktiniais patarimais, kaip, pavyzdžiui, reikia kvėpintis. Knygoje rasite ir įdomių turistinių maršrutų, susijusių su kvapų pasauliu“, – sakė autorius.
Pašnekovas yra ir parfumeris – „FUMparFUM“ kvapų linijos įkūrėjas.
aistis_2261„Esu parfumerijos entuziastas ir kolekcionierius, todėl, norėdamas pasidalinti žiniomis, ir parašiau knygą. Pas mus gaji klaidinga nuostata, kad kvepalais domisi tik moterys. Atseit vyras žinoti apie kvepalus negali. Tai – mitas, mat aromatus daugiausiai kuria vyrai, bet perka juos moterys“, – pažymėjo A. Mickevičius.
Pasak jo, aromatai – tai emocijos, tad ir jų pasirinkimas yra individualus dalykas. Tačiau svarbu paisyti tam tikrų taisyklių, kaip reikėtų kvėpintis. „Svarbu kvepalų nepadauginti, kvėpinti tam tikras vietas, nemaišyti aromatų“, – keliais patarimais pasidalijo jis. Be to, žmogus neturėtų apsiriboti tik vienu kvepalų aromatu. „Turėkite mažiausiai tris–keturis mėgstamų kvepalų flakonus. Mes kasdien gyvename įvairiose socialinėse situacijose – pavyzdžiui, moterys yra ir darbuotojos, ir mamos, ir žmonos… Kiekvienai progai galima išsirinkti aromatą ir juo kvėpintis. Lietuvoje puikiai išreikštas sezoniškumas, o tai taip pat leidžia pasirinkti skirtingus kvapus“, – sakė jis.
„Knygą skyriau žmonėms, kurie domisi parfumerija. Ir, žinoma, visų pirma moterims“, – šyptelėjo knygos autorius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.