Kiekvieną savaitę po keletą susitikimų su įvairaus amžiaus krašto žmonėmis – padėti, išsikalbėti, patarti ir numatyti tolesnius jau bendrus planus. Tokiu ritmu gyvena du Kėdainių rajono policijos bendruomenės pareigūnai – Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius.

Tai, kas rūpi

Praėjusią savaitę abu pareigūnai lankėsi Vilainiuose, kur susitiko su šios seniūnijos seniūnaičiais. Drauge aptarė naujų saugios kaimynystės grupių kūrimo, smurto artimoje aplinkoje, saugaus eismo klausimus. Tai, kas labiausiai kelia nerimą ir problemas šios seniūnijoms gyventojams. Taip pat kalbėta apie patyčias socialiniuose tinkluose ir nusikaltimus elektroninėje erdvėje.

Susitikime numatyti tolimesni bendravimo su Vilainių seniūnija klausimai, o saugios kaimynystės grupėms sudaryti mokymų grafikai. Šiuo metu seniūnijoje veikia trys saugios kaimynystės grupės.

Nuo šios seniūnijos pradėję darbinius vizitus abu bendruomenės pareigūnai toliau lankys visas rajono seniūnijas.

Vilainių seniūnijoje veikia trys saugios kaimynystės grupės.

Jie bendraus su gyventojais, aptars problemas ir jų sprendimo būdus, skaitys paskaitas aktualiomis temomis – smurtas artimoje aplinkoje, eismo saugumas, telefoniniai sukčiai.

Kas gresia rūkoriams

Tą pačią sausio savaitę policijos bendruomenės pareigūnai A. Mickevičienė ir R. Mackevičius lankėsi Lietuvos sporto universiteto „Aušros“ progimnazijoje, kur bendravo su klasių vadovais. „Kalbėjomės apie moksleivių daromus vidaus taisyklių pažeidimus. Ypatingas dėmesys buvo skirtas elektroninių cigarečių rūkymui mokyklos teritorijoje. Pedagogams rekomendavome kaip elgtis, kokias taikyti poveikio priemones, kaip pranešti apie tokius pažeidimus policijai“, – pasakojo R. Mackevičius.

Priminė taisykles

Tuo tarpu „Atžalyno“ gimnazijoje bendruomenės pareigūnai vienuoliktų–dvyliktų klasių mokiniams vedė dvi saugaus eismo pamokas.

„Bendravome saugaus eismo keliuose tema, prisiminėme kelių eismo taisykles. Moksleiviams pateikėme eismo įvykių statistiką Kauno apskrityje ir Kėdainių rajone“, – sakė A. Mickevičienė.

Aktyviausiems šių pamokų dalyviams pareigūnai įteikė mažas atminimo dovanėles.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.