Rugsėjo 21 d. kartu  Kauno vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnais  vykdėme prevencinę priemonę, siekiant nustatyti  nepilnamečių mokinių rūkymo ir tabako gaminių vartojimo vietas, portalą „Kėdainių mugė” informavo Saulius Rosteika, Kėdainių r. savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas.  

Pasak specialisto, šios priemonės metu buvo išbandytos naujos technologijos, dviejų rajono progimnazijų teritorijose buvo iškeltas bepilotis orlaivis – dronas, kurio pagalba savivaldybės specialistai ir policijos pareigūnai galėjo pamatyti ne tik sportuojančius, tačiau ir žalingų įpročius turinčius mokinius.

Šį kartą  pažeidėjų nebuvo nustatyta, tačiau buvo  nustatytos vietos, kuriose moksleiviai,  pertraukų metu būriuojasi ir galimai  rūko ar vartoja  kitokius tabako gaminius. Šiose vietose mūsų skyriaus specialistai bei policijos pareigūnai apsilankys dažniau.

„Taip pat su policijos pareigūnais yra suderintas priemonių planas, pagal kurį reguliariai Kėdainių mieste ir rajone su policijos pareigūnais bus vykdoma moksleivių rūkymo, viešų erdvių, važiavimo dviračiais, paspirtukais, motoroleriais kontrolė, tam panaudojant įvairias turimas  pramones”, – rašoma S. Rosteikos atsiųstoje informacijoje „Kėdainių mugei”.

Panašios naujienos