Vasara – stovyklų ir poilsio metas, ypač vaikams, kurie ilgąsias mokyklines atostogas leidžia įvairiose vaikų stovyklose. Ar jose jaunieji stovyklautojai saugūs ir elgiasi atsakingai, domėjosi bei apie policininko profesiją ir pareigas su jais kalbėjosi Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius.

Liepos mėnesį šie pareigūnai, kuriems talkino policijos rėmėjai ir jaunieji policijos rėmėjai, lankė Kėdainių mieste ir rajone veikiančias stovyklas. „Apsilankėme trijose stovyklose – Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos organizuotoje „Auk, pažink ir veik“, Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriaus „Padėkite mums augti“ ir Kėdainių pagalbos šeimai centro „Vasaros paveikslas“, – sakė R. Mackevičius.

Pareigūnai stovyklautojus supažindino su policininko profesija,policijos pareigūnų tarnyboje naudojamomis specialiosiomis priemonėmis ir transportu. Vaikams primintos jų pareigos bei atsakomybės, kalbėta apie kelių eismo taisykles ir kaip reikia saugiai leisti laiką prie vandens telkinių. O kad būtų smagiau, stovyklose vaikams buvo surengtas „Protų mūšis“, kuriame reikėjo atsakyti į klausimus, susijusius su policija. Aktyviausi ir sumaniausi vaikai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Panašios naujienos