Šiais metais, jau 8-us metus iš eilės, Kėdainiuose, kaip ir visoje Kauno apskrityje, pasklis tūkstančiai atšvaitų, skirtų pirmokėliams. Tęsiant gražią tradiciją mažiausiems eismo dalyviams ne tik bus dovanojama ši svarbi dovana, bet ir skaitoma trumpa pamokėlė apie saugias keliones į mokyklą.

Eilę metų organizuodami gražią Rugsėjo 1-osios akciją Kauno apskrities policijos pareigūnai šiemet, atsižvelgdami į organizacinius pakitimus ugdymo įstaigose, situaciją visoje šalyje, šiek tiek keičia socialinės akcijos formatą, tačiau pagrindinį ir svarbiausią akcentą palieka – kiekvienam pirmokui dovanoja po ypatingai svarbią dovaną.

Pareigūnai nebesilankys pačią pirmąją mokslo metų dieną. Jie mažuosius, žengiančius į naują žinių pasaulį, lankys visą rugsėjo mėnesį, žinoma, atsižvelgiant į situaciją šalyje. Klasėse ne tik bus dovanojami atšvaitai, bet ir vedamos pamokėlės saugaus eismo tema.

Kėdainių rajono, Kauno miesto, Kauno, Kaišiadorių ir Jonavos rajonuose šiemet planuojama aplankyti beveik 4 900 pirmokėlių. Šįkart jiems atšvaitus, kaip ir eilę metų, dovanoja įmonių grupė „Kesko Senukai“, iš viso skyrusi 10 000 atšvaitų – 5 000 vnt. pirmokams bei dar tiek pat kitiems eismo dalyviams, kad gatvėse būtų matomi ir saugūs.

Pirmąją rugsėjo savaitę pareigūnai kartu su Karo policijos, Šaulių sąjungos atstovais bei policijos rėmėjais budės prie ugdymo įstaigų esančių pėsčiųjų perėjų, ragins tai daryti ir moksleivių tėvus. Policijos pareigūnų tikslas, kad keliuose nebūtų žuvusių ir sužalotų eismo dalyvių, o ypač vaikų, kad teisingi įpročiai formuojami nuo mažų dienų.

Policijos pareigūnai primena, kad visą rugsėjo mėnesį keliuose bus aktyviau vykdomos įvairios priemonės. Taip pat rugsėjo pirmosiomis savaitėmis eismas kelyje turėtų būti ženkliai intensyvesnis – į kelius išvažiuos ne tik į darbus sugrįžę gyventojai, atvykę studentai, bet ir gatvėse nuolat šurmuliuos į ugdymo įstaigas ir iš jų keliaujantys moksleiviai, tad kelyje prašoma būti pakančiais, kantriais ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf. ir nuotr.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.