Artėjant Vasario 16-ąjai Kėdainių Šv. Juozapo parapijos Caritas kviečia miestelėnus dalyvauti akcijoje „Numegzk šiltąją trispalvę savanoriui“. Kraštiečių prašoma numegzti šalikus iš tautinės vėliavos spalvų – geltonos, žalios ir raudonos – siūlų bei taip padėkoti savanoriams už jų triūsą.

„Šiuo metu turime 21 savanorį – 16 įvairaus amžiaus moksleivių ir 5 moteris, kurie negailėdami savo jėgų ir laiko, dalyvauja savanorystės veikloje ir tiesia pagalbos ranką į bėdą patekusiems mūsų rajono žmonėms. Kiekvieną penktadienį iš parduotuvių surenkame „Maisto bankui“ paaukotus maisto produktus, suruošiame iš jų lauknešėlius ir išdaliname žmonėms, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nėra pajėgūs nusipirkti pakankamai maisto, tad stengiamės jiems padėti. Kažkam reikia pagalbos namuose arba jei kokia močiutė negali pati nueiti nusipirkti medikamentų, mūsų savanoriai taip pat skuba į pagalbą. Vykdome ir kitokias veiklas, pavyzdžiui, prieš Valstybės atkūrimo dieną piname trispalves apyrankes ir išdaliname jas globojamiems žmonėms. Prieš pandemiją mūsų veiklų buvo dar daugiau, tačiau pastaraisiais metais dėl esamų suvaržymų negalėjome nei ligonių Slaugos skyriuje aplankyti, nei Kūčių vakarienės vargstantiesiems surengti. Dabar darome tai, ką galime pagal aplinkybes.

Labai džiaugiuosi, kad pavyko suburti tokių nuoširdžių savanorių branduolį, esame lyg šeima, tad pagalvojau, kad būtų malonu sulaukti grįžtamojo ryšio iš miestelėnų. Jų numegzti trispalviai šalikai, manau, būtų graži padėka caritiečiams už jų pagalbą, už labdaringai veiklai aukojamą laisvalaikį. Tai neabejotinai pradžiugintų savanorių širdis, pakeltų jų motyvaciją, tad, jei galite, dalyvaukite mūsų paskelbtoje akcijoje“, – į neabejingus kraštiečius kreipiasi Šv. Juozapo parapijos Carito vadovė Lina Zakaravičienė.

Numegztus trispalvius šalikus prašoma atnešti į Šv. Juozapo parapijos Caritą (Didžioji g. 23, Kėdainiai) iki vasario 11 d. (penktadienio) 17 val.