Šią savaitę Kėdainių rajono policijos komisariato jaunųjų policijos rėmėjų gretas papildė dar aštuoni kėdainiečiai. Keturiolikme­čiai-šešiolikmečiai oficialiai tapo jaunaisiais policijos rėmėjais, kuriems buvo įteikti pažymėjimai.


Ceremonijos metu jaunuoliai davė priesaiką ir pažadą būti aktyviais policijos pareigūnų talkininkais.

Iš viso šiuo metu Kėdainių rajone yra 26 jaunieji policijos rėmėjai.

Kėdainių rajono policijos bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius džiaugiasi pagausėjusiu jų talkininkų būriu, su kuriuo jie nuveiks dar daugiau gerų darbų.

Jaunieji policijos rėmėjai su Krakių M. Katkaus gimnazijos pirmokais.

Jaunieji policijos rėmėjai, padedami bendruomenės pareigūnų, savarankiškai vykdo švietėjišką veiklą. Vieni jų lankėsi Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijoje, kur pirmos klasės mokiniams pravedė saugaus eismo pamokėlę. Taip pat supažindino su policijos ir rėmėjų veikla. Atsakinėjo į pirmokų pateiktus klausimus.

Keletas kitų jaunųjų policijos rėmėjų viešėjo Kėdainių lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“, į kurį kartu vyko ir policijos šuo Amsis. Darželinukams taip pat pravesta saugaus eismo pamokėlė, po to visi kartu žiūrėjo filmukus apie saugų eismą. Šuo Amsis sulaukė labai daug dėmesio – mažieji linksmai ir draugiškai su juo bendravo.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.