Trečiadienį vykusiame iškilmingame Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje prisiekus naujajam merui Valentinui Tamuliui, ketverius metus Kėdainių kraštui vadovavęs pirmasis tiesioginiuose rinkimuose išrinktas meras Saulius Grinkevičius perdavė simbolinį raktą, palinkėjo toliau puoselėti kraštą ir užtikrinti jau pradėtų darbų tęstinumą.

„Per pastaruosius ketverius metus Kėdainių kraštas žengė didelį žingsnį į priekį: įgyvendinta daug žmonių gyvenimo kokybę gerinančių infrastruktūros projektų, Kėdainių Laisvojoje ekonominėje zonoje įvyko proveržis – čia gamyklas stato Lietuvos ir užsienio investuotojai, o ką jau kalbėti apie itin pagyvėjusį Kėdainių kultūrinį gyvenimą, kai į vasaros metu vykstančius festivalius atvyksta ne tik Kėdainių rajono, bet ir didmiesčių gyventojai.

Taip pat pradėta gausybė darbų, kurių tęstinumą turėtų užtikrinti naujoji valdžia. Todėl, Valentinai, nuoširdžiai linkiu tęsti pradėtus darbus ir skleisti kuo garsesnę ir geresnę žinią apie Kėdainių kraštą“, – V. Tamuliui sėkmės vadovaujant rajonui palinkėjo S. Grinkevičius.

Prieš pietus pasibaigus iškilmingam Tarybos posėdžiui, saulėtą popietę valdžios pasikeitimo iškilmės persikėlė į Kėdainių rotušę, kurioje vyko rajono mero V. Tamulio inauguracija.

Dar kartą atėjęs pasveikinti naująjį merą ir palinkėti sėkmės darbuose, pirmasis tiesioginiuose rinkimuose išrinktas meras Saulius Grinkevičius liko nemaloniai nustebintas.

Vykstant šventiniam šurmuliui, prie pagrindinės Rotušės salės S. Grinkevičiaus niekas ne tik kad nepasitiko, bet ir pačiam reikėjo ieškoti vietos, kur galėtų atsisėsti bei pagerbti naująjį merą.
„Keista situacija, bet esu jau prie visko pratęs“, – šypsodamasis teigė pirmasis tiesioginiuose rinkimuose išrinktas Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.