Tradiciškai Kovo 8-osios išvakarėse Kėdainių kultūros centro surengtoje šventėje pagerbtos veikliausios ir šauniausios Kėdainių krašto moterys. 

Metų mamą Ireną Gaučienę itin nuoširdžiai pasveikino Kėdainių dekanato dekanas kunigas Gintaras Pūras.

Metų mamą Ireną Gaučienę itin nuoširdžiai pasveikino Kėdainių dekanato dekanas kunigas Gintaras Pūras.

Šįkart į penkias nominacijas kraštiečiai pasiūlė 23 kandidates.
Pačios pačiausios buvo išrinktos atsižvelgiant į vertinimo komisijos ir kraštiečių palaikymą.
Metų altruiste išrinkta Irma Marčienė. I. Marčienė – Dotnuvoje gyvenanti mokytoja. Ji atrado ypatingą ryšį su žmonėmis. Irma niekada nepavargsta: dalyvauja akcijose, talkose, kuria gražų seniūnijos įvaizdį.
Metų atradimo titulas teko Rasai Plančiūnaitei. R. Plančiūnaitė – Liepų alėjoje esančios parduotuvės „Sibena“ pardavėja, drąsiai stojusi prieš užpuolikus. Ji užpuolimo metu ne bėgo, ne slėpėsi, ne šaukė, o pati laužė užpuolikų ginklus.
Metų specialiste kraštiečiai išrinko Psichikos sveikatos skyriaus vedėją Vidą Reklienę. V. Reklienė – gydytoja, padedanti kenčiantiems nuo priklausomybių. Tai dėmesinga, supratinga ir prikelianti naujam gyvenimui medikė.
Metų visuomenininke paskelbta pajiesliškė Irena Milerienė. I Milerienė ne tik aktyvi kaimo bibliotekininkė, bet ir Pajieslio bendruomenės centro vadovė. Ji išradinga, rūpinosi daugiafunkcio centro įkūrimu ir nestokoja sumanymų, kaip praturtinti kaimo gyventojų gyvenimą.
Metų mamos vardas suteiktas kėdainietei Irenai Gaučienei. Šios moters istorija itin jautri. I. Gaučienė su vyru Kęstučiu augino neįgalų sūnų Vytautą, kuris sulaukęs 35 metų šį sausį mirė.
Vytukas turėjo didelę negalią, jį nuolat prižiūrėjo tėvai. Mama niekam Vytuko neatidavė, kantriai slaugė, nors neturėjo vilties, kad kas pasikeis. Gaučai visą laiką atidavė sūnui. Jie brolio šešėlyje užaugino dar ir dukrą Justiną, turi du anūkus. „Man ši diena labai reikšminga. Džiugu, kad kėdainiečiai įvertino mano atsidavimą sūnui, tačiau gaila, kad sūnus tokiu pripažinimu jau nepasidžiaugs. Ačiū vyrui, kuris padėjo nešti lemties naštą. Dėkui supratingai dukrai. Visoms mamoms linkiu būti stiprioms, o visoms moterims linkiu mokėti džiaugtis šiandiena, nes nežinia, ką gali iškrėsti rytdiena“, – atsiėmusi apdovanojimą sakė Metų mama I. Gaučienė.
Šventės metu kėdainietėms skambėjo patys šilčiausi sveikinimai ir nuoširdžiausi linkėjimai, o muzikines dovanas skyrė muzikos mokyklos mokytojai, jaunieji šokėjai bei grupė „Džentelmenai“.

[tribulant_slideshow gallery_id=“77″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.