Visą paskutinį vasaros mėnesį, kėdainiečiai buvo kviečiami aukoti spalvotų pieštukų, flomasterių, kreidučių. Ketvirtadienį gerų žmonių suneštos dovanėlės buvo padovanotos mieste įsikūrusiuose dienos centruose besilankantiems ar sunkiai besiverčiančiose šeimose augantiems vaikams.

IMG_7748

Kėdainių policijos centro vadovė D. Mykolaitienė vaikams įteikė sudovanotų priemonių.

Spindinčios ir džiaugsmo kupinos akys mažųjų akys išdavė – vaikams šios dovanos labai patikusios.

Akciją „Rugsėjo belaukiant“ organizavo Kėdainių rajono policijos komisariatas kartu su socialiniais partneriais VŠĮ „Laiptai į viltį“ bei Kėdainių vaikų globos namų „Saulutė“ dienos centru.

„Pieštukai, flomasteriai tikrai reikalingi mūsų dienos centre besilankantiems vaikams. Kai yra pakankamai priemonių, tada galime pasiūlyti ir įvairiapusiškesnės veiklos. Spalvojimo priemonių reikia nemažai, mat būtina besilankančius vaikus užimti. Kasdien dienos centre sulaukiame apie penkiolika mažųjų“, – sakė vaikų globos namų „Saulutė“ direktorė Sandra Sagatienė. Visai neseniai duris atvėręs dienos centras laukia ne tik socialinės rizikos šeimose augančių vaikų, bet ir neįgaliųjų ar sunkiai besiverčiančiose šeimose augančių mažųjų kraštiečių.

IMG_7766

Vaikai neslėpė džiaugsmo gavę dovanėlių.

Pasak Kėdainių rajono policijos komisariato viršininko Gintauto Dirmeikio, kad ir tokia maža investicija į jauną žmogų, ateityje gali atsipirkti su kaupu.

„Džiaugiamės, kad ir tokiomis mažomis dovanėlėmis galime prisidėti prie to, kad vaikai būtų laimingi. Daug dėžių su pieštukais ir flomasteriais padovanojo ir mūsų komisariato pareigūnai“, – sakė viršininkas. Už dovanėles dėkojo ir Kėdainių policijos centro vadovė Danutė Mykolaitienė. Centre kasdien renkasi būrys vaikų iš socialinės rizikos šeimų, tad artimiausiu metu vaikams meninės veiklos bus su kaupu.

Vėliau, išsidalinus dovanas, vyko žinių viktorina.

Panašios naujienos