Ketvirtus metus gyvuojantis Kėdainių moterų LIONS klubas tradiciškai kiekvieną pavasarį savo ištikimiausius rėmėjus, bičiulius ir draugus kviečia į labdaros vakarą.

Moterų prašymu, puikią pavasarinę nuotaiką visiems šventės svečiams už simbolinį honorarą dovanojo vienas šauniausių Kėdainių krašto muzikos ambasadorių, charizmatiškasis Mantas Jankavičius.

,,Labai smagu, kad LIONS judėjimas vis plačiau žinomas mūsų visuomenėje. Vis mažiau lieka žmonių, kuriems reikia aiškinti apie LIONS klubų veiklą. Šios pasaulinės organizacijos nariai veikia vedini paprasto šūkio: bendrauti ir tarnauti. Kad kėdainietės ,,liūtės‘‘ yra bendraujančios, puikiai iliustravo ir ši pastaroji padėkos šventė, į kurią kraštiečiai rinkosi penktadienį. O LIONS tarnystei reikia labai nedaug – drąsos, išminties, o tada jau aplanko ir džiaugsmas‘‘, – sakė kėdainiečių ,,liūčių‘‘ vadovė Vilija Mockuvienė.

Kėdainių moterų LIONS klubas šiuo metu vienija 20 veiklių, be atlygio kraštiečių labui savo laiką aukojančių moterų. Moterys padeda sveikatos problemų turintiesiems ar sunkioje situacijoje atsidūrusiems mūsų visuomenės nariams.

,,Bene daugiausiai gauname prašymų padėti nupirkti akinių. Vien per pastaruosius metus jų mūsų klubas nupirko maždaug už 4 000 eurų. O kur dar įvairūs projektai, pagalba kitiems ligoniams, vienišoms mamoms. Mes esame tarsi laidininkas, kuris paima iš tų, kas gali dalintis, ir atiduoda tam, kam vienu ar kitu metu reikia pagalbos. Kad ir šis koncertas – jo metu surinktos aukos, kurių, tikimės, po visų šventės organizavimo kaštų liks apie 3 500 eurų, bus skirtos protinę negalią turinčių namų gyventojams, daugiavaikėms šeimoms bei medikų pagalbos reikalaujančiai paauglei mergaitei. Mums smagu ir malonu, kad turime draugų, kurie mato ir įvertina mūsų veiklą.

Džiaugiamės, kad pastaraisiais metais nemažai galėjome padėti senelių namams. Jiems ne tik pačios mezgėme bei dovanojome kojines, bet ir pirkome būtinų daiktų: skalbyklę, šaldytuvą, televizorių. O pastarosios šventės metu seneliams padovanota sveikatinimo priemonių, kurias paaukojo kauniečių kompanija ,,HF life world“, maždaug už 1000 eurų. Stengiamės būti ten, kur mūsų reikia‘‘, – sakė V. Mockuvienė.

Kėdainių ,,liūtės‘‘ nuoširdžiai dėkoja visiems, kas joms padeda skleisti gerumo žiedus: ,,Ačiū visiems už pagalbą ir paramą‘‘.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.