Kasmet metų sandūroje Kauno apskrities policijos komisariatų pareigūnai ir bendruomenė renkasi į Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią, kur pagerbiami ir apdovanojami aktyviausi Kauno apskrities policijos rėmėjai. Tarp apdovanotųjų – ir kėdainiečiai.


Policijos rėmėjų dėka, kartu su pareigūnais dirbant daugiau nei 13 700 valandų, vien per pirmus tris 2019 metų ketvirčius pavyko išaiškinti 188 administracinius nusižengimus bei visuomenės saugumą užtikrinti net 589 renginiuose. Nors rėmėjų darbas ne visuomet akivaizdžiai matomas, tačiau policijos pareigūnams itin reikalingas ir vertingas.

Kaune vykusioje policijos rėmėjų šventėje Kauno apskrities policijos komisariato padėkos įteiktos kėdainiečiams – Vilmai Paulauskienei, Gretai Vaičiurgytei ir Živilei Augustavičienei.

Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje buvo apdovanotas E. Demidavičius ir S. Dabulskyte.

Dar keturis kraštiečius Edviną Demidavičių, Sandrą Dabulskytę, Egidijų Kačerauską ir Vijolę Juknienę apdovanojo Kėdainių savivaldos atstovai.

Kas tie ypatingi žmonės, kurie savo laiką savanoriškai skiria saugios aplinkos kūrimui ir visuomenės saugumui? Jie – policijos rėmėjai, policijos pareigūnų pagalbininkai, kurių Kauno apskrityje yra net 234. Būtent jiems jau penktus metus iš eilės dėkojama už pagalbą stiprinant visuomenės saugumą tradicija tapusioje policijos rėmėjų pagerbimo šventėje.

„Dėkojame Jums visiems už pagalbą tarnyboje, už atliekamą pareigą. Dėkojame Jums vardu tų žmonių, kurie saugūs grįžta namo ir galbūt nei nežino, kad Jūsų budrios akys prisideda prie to, kad miestuose ir rajonuose būtų saugiau“, – teigė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Elanas Jablonskas, apdovanodamas ne vieną dešimtį aktyvių policijos rėmėjų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.