Lietuvos draudikų asociacija apdovanojo labiausiai nusipelniusius statutinių organizacijų pareigūnus, kurie prisidėjo atskleidžiant su draudimu susijusius nusikaltimus bei padėjo apsaugoti gyventojų turtą vagysčių ar gaisrų metu. Tarp jų – ir du kėdainiečiai.

Tyrėjai R. Blandis (dešinėje) ir E. Jakovlevas apdovanoti už profesionalumą tiriant draudiminius sukčiavimus.

Tyrėjai R. Blandis (dešinėje) ir E. Jakovlevas apdovanoti už profesionalumą tiriant draudiminius sukčiavimus.

Trisdešimt aštuoni Policijos departamento ir prokuratūros pareigūnai apdovanoti „Cum laude”, „Magna cum laude” ir „Summa cum laude“ padėkomis už atskleistas transporto vagystes, draudimo sukčiavimus, turto padegimus ir kitus nusikaltimus.

Šiais metais buvo apdovanoti ir Kėdainių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Remigijus Blandis ir vyresnysis tyrėjas Erikas Jakovlevas už profesionalumą tiriant draudiminius sukčiavimus.

„Lietuvoje yra daugybė eilinių pareigūnų ir tarnautojų, kurie be didesnio viešumo savo kasdieniniais darbais saugo mūsų sveikatą ir turtą. Mūsų „Acta non verba” apdovanojimai simbolizuoja lotynišką moto, jog realūs darbai yra svarbesni už žodžius, todėl šios nominacijos – tai simbolinis draudimo verslo padėkos gestas Lietuvos pareigūnams ir tarnautojams už jų pastangas ir nuopelnus“, – sako Andrius Romanovskis, Lietuvos draudikų asociacijos direktorius.

Nuo 2010 m., kai buvo įsteigti „Acta non verba“ apdovanojimai, Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovės apdovanojo daugiau nei devyniasdešimt pareigūnų bei valstybės tarnautojų už aktyvias pastangas išsiaiškinant su draudimo paslaugomis susijusius nusikaltimus, taip apsaugant gyventojų, valstybės ir įmonių turtą.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.