katiteNuo šiol naujienų portale www.muge.eu rasite gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ pranešimus apie naujų namų ieškančius, žmonių šilumos ir meilės ištroškusius gyvūnus. Juk ištikimas keturkojis draugas gali tapti vienu iš labiausiai gyvenimą praturtinančių dalykų!

Gyvūnų globos tarnyba „Pifas“ informuoja, ką reikia žinoti, jei atsakingai nutarėte, įvertinote visas aplinkybes ir nusprendėte globoti gyvūną. Pirmiausia, turite būti ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus. Be to, teks užpildyti gyvūno įsigijimo prašymą.

Šis prašymas leis sužinoti daugiau apie jus, jūsų gyvenimo būdą ir aplinką, siekiant, kad augintinio įsigijimas jums ir gyvūnui taptų ilgos ir laimingos draugystės pradžia. Gavę jūsų prašymą, bus netrukus susisiekta jūsų nurodytais kontaktais aptartos gyvūno perdavimo aplinkybės.

Primename, kad:

– perduodant gyvūną su jumis bus pasirašyta sutartis dėl gyvūno perdavimo;

– visi „Pifo“ globotiniai yra ženklinami mikročipu ( jei jis dingtų ar pasiklystų, galėtų būti greičiau surastas) ir registruojami duomenų bazėje www.regivet.lt. Perdavus jums gyvūną jo savininkystė duomenų bazėje bus perrašyta jūsų vardu. Pažymima, kad www.regivet.lt nėra savivaldybėms priklausanti duomenų bazė ir mokesčio už gyvūnų laikymą nerenka;

– perduodant gyvūną imamas simbolinis atlygis už Jūsų būsimam augintiniui suteiktas veterinarines procedūras:

– už gyvūną iki vienerių metų amžiaus prašoma 70 litų/20 eurų*
– už gyvūną virš vienerių metų amžiaus prašoma 50 litų/15 eurų*

(*jaunesni „Pifo“ globotiniai visuomet pareikalauja daugiau organizacijos išlaidų pakartotinoms profilaktinėms priemonėms);

– asmuo, kuriam yra perduodamas gyvūnas, įsipareigoja 20 dienų laikotarpyje nuo sutarties pasirašymo dienos į organizacijos banko sąskaitą pervesti nurodytą atlygį už gyvūno paėmimą.

Kodėl prašomas simbolinis atlygis už gyvūną?

Gyvūnų išlaikymas „Pifo“ globoje bei veterinarinės procedūros, tokios kaip gyvūno apžiūra, gydymas, profilaktinės priemonės nuo išorės ir vidaus parazitų, kompleksinis vakcinavimas nuo užkrečiamųjų ligų ir pasiutligės, gyvūno ženklinimas ir kt. reikalauja daug išlaidų.

Dėl to už kiekvieną paimamą gyvūną yra maloniai prašoma simbolinio šių išlaidų padengimo nuo 50Lt iki 70Lt.

Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ yra nevyriausybinė organizacija, jų veiklos neremia valstybė, ji vykdoma tik iš visuomenės ir privačių įmonių teikiamos paramos, todėl jūsų simbolinis atlygis ženkliai prisidės prie „Pifo“ finansinių galimybių pasirūpinti kitais, į globą patenkančiais benamiais gyvūnais.

Be to, visos atliktos procedūros jūsų naujam augintiniui yra daug pigesnės, nei jums tai kainuotų įsigijus augintinį iš kitų šaltinių. Palyginimui: euro_islaidos_suo

euro_islaidos_kate_1

 

One Response

  1. luka

    Abejoju, ar tokiomis sąlygomis pavyks surasti namus gyvūnams. Gal tik vienam-kitam.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.