Kaip redakciją informavo Lietuvos Prezidento patarėjas, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia tradiciją rengti išvažiuojamąsias darbo dienas regionuose ir antradienį, sausio 31, su komanda dirbs Kėdainiuose.

Susitikime su Kėdainių rajono savivaldybės vadovais Prezidentas aptars finansinio savarankiškumo, ekonominius, socialinius ir kitus savivaldai aktualius klausimus. Vėliau vyksiančioje diskusijoje su maisto pramonės ir žemės ūkio atstovais bus aptarti verslui kylantys iššūkiai, problemos bei jų sprendimo būdai.

Prie darbo dienos Kėdainiuose prisijungs ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Ji lankysis VŠĮ „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“, kur bendraus su čia gyvenančiais žmonėmis bei administracija, taip pat Kėdainių kalbų mokykloje.

Popiet pirmoji ponia kartu su šalies vadovu dalyvaus Prezidento iniciatyvos „Lietuvos galia“, buriančios piliečius, bendruomenes, atsakingą verslą, visuomeninius judėjimus ir nevyriausybines organizacijas, renginyje Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje.

Pavakare, 17 val., Prezidentas kartu su pirmąja ponia Akademijos kultūros centre susitiks su vietos bendruomene.

LR prezidentūros inf. ir nuotr. (fotografas Robertas Dačkus)

Panašios naujienos