Nacionalinis egzaminų centras baigė paskelbti valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

egzaminai1Liepos 8 dieną skelbiami paskutiniai pagrindinės sesijos valstybinių brandos egzaminų – chemijos, istorijos, fizikos ir informacinių technologijų – rezultatai.

Prieš savaitę paaiškėjo, kaip abiturientai laikė lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos ir geografijos valstybinių brandos egzaminus.

Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą Kėdainių rajone laikė 308 kandidatai. Neišlaikiusiųjų yra 11 (3,57 proc.), šalyje – 10,08 proc. 100 balų įvertintas vienas Šviesiosios gimnazijos kandidato darbas.

Matematikos egzaminą laikė 211 savivaldybės abiturientų: neišlaikė – 9 (4,27 proc.), šalyje – 8,95 proc. 100 balų įvertintų darbų nebuvo, nors aukštesniuoju lygiu (86 – 99 balai) išlaikiusiųjų buvo 15.

Biologijos egzaminą laikė 138 mokiniai. Nebuvo neišlaikiusiųjų šio egzamino, nebuvo ir „šimtukininkų“.

Geografijos egzaminas nesėkmingas buvo vienam kandidatui ir vienam kandidatui iš „Atžalyno“ gimnazijos buvo labai sėkmingas, nes jo darbas įvertintas 100 balų.

Informacinių technologijų egzaminą laikė 57 abiturientai. Vienam abiturientui iš Josvainių gimnazijos šis egzaminas buvo per sunkus, tačiau net 4 kandidatai puikiai išlaikė šį egzaminą ir jų darbai įvertinti 100 balų: 3 – iš „Atžalyno“ gimnazijos ir 1 – iš Šviesiosios gimnazijos.

Sėkmingai mokiniai išlaikė istorijos, chemijos ir fizikos brandos egzaminus. Juos išlaikė visi pasirinkusieji, tačiau 100 balų įvertintų darbų nebuvo, nors buvo mokinių, kurie išlaikė aukštesniuoju lygiu (86-99 balai): 2 iš Šviesiosios gimnazijos išlaikė fizikos egzaminą, 4 – iš Šviesiosios gimnazijos išlaikė chemijos egzaminą. 8 abiturientai aukštesniuoju lygiu išlaikė istorijos egzaminą: 4 iš „Atžalyno“, 2 iš Krakių ir po 1 iš Šėtos bei Šviesiosios gimnazijų.

Kiek anksčiau buvo paskelbta, kad užsienio kalbos (anglų) egzaminą laikė 346 rajono abiturientai. Neišlaikiusiųjų nebuvo. 100 balų įvertinti net 15 kandidatų darbai: 7- iš Šviesiosios gimnazijos, 5- iš „Atžalyno“ gimnazijos ir po 1 iš Josvainių, Krakių ir Šėtos gimnazijų.

Pasak rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Skinutės Jankevičienės, gauti brandos atestatus su pagyrimu pretenduoja 4-6 savivaldybės mokyklų abiturientai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.