Vasario 21-ąją Nostra.lt-RKL (Regionų krepšinio lygos) posėdyje buvo nutarta, kur vyks 2023-2024 metų A ir B divizionų finalo ketverto rungtynės. A diviziono finalo ketvertas įvyks gegužės 3-4 dienomis Kėdainių arenoje.

Kėdainių sporto centro (KSC) komanda, kuriai A diviziono reguliariajame sezone liko sužaisti 6-rias rungtynes, užima 3-ią vietą turnyro lentelėje.

Penktadienį, vasario 23 d., KSC (14-10) savo namų aikštelėje Vilainiuose (Parko g.4) priims jiems ant kulnų lipančius žemaičius – Plungės „Olimpą” (14-10). Rungtynių pradžia 19 val.

Nostra.lt-RKL nuotr.

Po reguliariojo sezono (I pirmenybių etapo) 1-4 vietas užimsiančios komandos keliaus tiesiai į ketvirtfinalį (III etapą).

Dar keturios komandos, iš 5-12 vietas po reguliaraus sezono užimsiančių komandų, į ketvirtfinalį pateks po tarpusavio atkrintamųjų rungtynių.

Ketvirtfinalyje (III-iame etape) bus žaidžiama iki 3 pergalių.

Finalo ketverto rungtynes tiesiogiai transliuos internetu Videosportas.lt, Init ir Balticum televizijos kanalai, kuriuos galima matyti per Telia televiziją.

Taip pat stebėti lemiamas kovas bus galima Go3 platformoje esančiame Init kanale.

Kėdainiuose RKL finalo ketvertas jau yra vykęs 2021 metais. Tą sezoną (2020-2021 m.) Kėdainių komanda į finalo ketvertą nepateko.

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki Nostra.lt-RKL reguliaraus sezono pabaigos, Ignas Saulevičius tinklapyje rkl.lt apžvelgė situaciją turnyrinėje lentelėje.

Aukštesniajame lygos divizione savo rezultatais išsiskiria „Biržų“ (19/4) ir Kauno raj. „Omega-Tauras“ (19/6) komandos.

Biržiečiai yra favoritai užimti pirmąją reguliaraus sezono poziciją ne tik dėl jau įgyto atotrūkio, bet ir dėl tarpusavio pranašumo prieš savo pagrindinį konkurentą – „Omega-Tauras“, prieš kuriuos buvo pasiektos dvi pergalės (89:76 ir 83:69).

„Omega-Tauras“ šie yra beveik ramūs dėl bent jau antrosios pozicijos čempionate, nes yra patyrę 4 pralaimėjimais mažiau nei trečioje pozicijoje besirikiuojantis Kėdainių sporto centras (14/10).

Komandos dar turės tarpusavio akistatą reguliariame sezone, kuri gali įnešti sumaišties turnyrinės lentelės viršūnėje. Pirmąją tarpusavio akistatą Kėdainiuose laimėjo šeimininkai (73:67).

Trečioje vietoje esantys kėdainiečiai turi vos viena pergale daugiau už aštuntoje pozicijoje besirikiuojančius Prienų „Mačiūnų-KKSC“ krepšininkus (13/12).

Į šią sumaištį taip pat įsiveržė Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno kolegija (13/11), pakilusi į 7-ąją poziciją.

Be jau minėtų komandų, Plungės „Olimpas“ (14/10), „Tauragė“ (14/11), Kauno „Žalgiris-3 (14/11) atkakliai kaunasi dėl aukščiausių pozicijų bei vietos ketverte, kuris leidžia komandai atkrintamųjų kovas pradėti nuo ketvirtfinalio etapo, pastebi rkl.lt.

RKL ir „Kėdainių mugės” inf.

(Viršelio nuotr. – „K. m.” archyvo)