Valentiną Tamulį į mero postą atvedusio visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ ideologe vadinamai Nijolei Naujokienei atiteko įtakingas postas. Tapusi valdančiąją koaliciją formavusios frakcijos vadove, ji neabejotinai galės daryti įtaką ir mero veiksmams. Be to, į vicemero postą mero teikimu po slapto balsavimo buvo paskirtas jos žentas, politikos naujokas Paulius Aukštikalnis.

Panašu, jog pildosi prognozės, jog net ir nesiekdama oficialaus vicemerės, savivaldybės administracijos direktoriaus ar vieno iš pavaduotojų posto, N. Naujokienė savo rankose sieks išlaikyti valdžios galias.

Baigiantis pirmajam šios kadencijos Tarybos posėdžiui, meras V. Tamulis atskleidė, kokios pareigos atiteko į šį postą jį atvedusio visuomeninio judėjimo vienai lyderių.

„Norėčiau paviešinti, jog šiuo metu yra gautas pareiškimas dėl frakcijos „Mūsų krašto sėkmei“ įkūrimo. Joje yra 10 frakcijos narių, frakcijos seniūnė – Nijolė Naujokienė“, – sakė V. Tamulis.

Buvo paskelbta ir valdančiosios koalicijos sudėtis – tai jau minėta, 10 politikų turinti ir N. Naujokienės vadovaujama, frakcija, 3 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai bei 1 socialdemokratas.

About The Author

Related Posts

3 komentarai

 1. teisininkas

  Gerb. ponas Robertai, o kodėl nerašote, jog po naujojo mero V. Tamulio regalijų priėmimo ceremonijos Rotušėje visi iki vieno tarybos nariai iš pagarbos ar tebūnie kitų paskatų išėjo į aikštę ir netgi padarė bendrą nutrauką, išskyrus, ak kaip netikėta, vieną – Saulių Grinkevičių, kuris po oficialios ceremonijos Rotušėje nėrė į automobilį ir išvyko paskubomis? Tebūnie, ir kiti Tarybos nariai turi reikalų, svarbių labai, aišku, verslas, padažai, bet per ceremoniją išbuvo iki galo 🙂 tai ir tą paminėkite, kad jau tokie nešališki!! juk jūs mugė! nešališkiausias laikraštis Kėdainiuose :DDDDDDDDDDDD ir skaitomiausias :DDDDDDDDDDDDD

  Atsakyti
 2. Joana

  Tik pagalvokit, koks reikšmingas „nusikaltimas“-Saulius Grinkevičius nenusifotografavo su visais.Bus pradėtas visokių teisininkų ikiteisminis tyrimas.

  Atsakyti
 3. Taigi to> teisininkas

  Vargas dėl matematikos žinių stokos.Foto nuotraukoje tik 21 tarybos narys. Sakote, kad vienintelio tetrūko. Vertėtų pasiprašyti pirmos klasės mokinukų konsultacijos apie atimties veiksmą.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.