Kėdainių rajono savivaldybę pasiekė gera žinia. UAB „LTG Link“ generalinė direktorė Kristina Meidė raštu informavo apie pasikeitimus traukinio maršrute Vilnius–Ryga–Vilnius.

Praėjusių metų pabaigoje maršrutu Vilnius–Ryga–Vilnius pradėjęs kursuoti traukinys nuo 2024 m. balandžio 1 d. sustos ir geležinkelio stotyse Jonavoje bei Kėdainiuose.

Traukinys iš Kėdainių į Rygą išvažiuos 7:56 val., į Rygą atvažiuos 10:43 val. Iš Rygos į Kėdainius išvyks 15:28 val., o į Kėdainius atvyks 18:21 val.

„Viešosios geležinkelių infrastruktūros valdytojui „LTG Infra“ sėkmingai užbaigus geležinkelio ruožo Gaižiūnai-Kaišiadorys rekonstrukciją, atsirado galimybė perprojektuoti maršruto tvarkaraštį, – nekeičiant kelionės trukmės, pridėti du papildomus sustojimus.

Kviečiame Jonavos ir Kėdainių gyventojus jau nuo 2024 m. kovo 15 d. pirkti bilietus į Rygą ir tiesiogiai keliauti iš savo miesto geležinkelio stočių.

Džiaugiamės, kad „LTG Infra“ atlikti infrastruktūros gerinimo darbai leidžia išbandyti sustojimus su miestais, kuriuose iki šiol nebuvo patogaus persėdimo galimybės, neprailginant tarptautinio maršruto trukmės.

Šis traukinys pirmiausiai yra orientuotas į tarptautinį susisiekimą, todėl siekiame, kad jis būtų aktualus visuomenei, konkurencingas kelionės trukmės ir komforto prasme, lyginant su kitomis transporto priemonėmis”, – rašoma Kėdainių r. savivaldybei atsiųstame rašte.

…………..

Kaip „Kėdainių mugę” buvo informavusi „LTG Link”, tvarias keliones traukiniais iš Kėdainių į kitus Lietuvos miestus 2023 m. rinkosi maždaug 26,5 tūkst. keleivių, dar 24,7 tūkst. keleivių traukiniais atvyko į Kėdainių stotį.

Absoliuti dauguma traukiniautojų vyko tarp Kėdainių ir Vilniaus (34 tūkst.), 5 tūkst. keliavo tarp Kėdainių ir Klaipėdos, dar 3,5 tūkst. – tarp Kėdainių ir Šiaulių.

Vertinant keleivių srautus visoje Lietuvoje, Kėdainių stotis yra 25-ta jų eilėje, teigia „LTG LInk”.

Panašios naujienos