Praėjusio šeštadienio naktį įvykusi nelaimė, kuomet visiškai sudegė tvarkingos daugiavaikės šeimos gyvenamasis namas, sukrėtė ne tik mažą ir atokų Ažytėnų kaimą, bet ir visą Kėdainių rajoną. Tačiau šiandien paaiškėjo, kad šeimai jau pavyko rasti naujus namus, kurie yra tame pačiame Ažytėnų kaime.

Nuo Jarmalavičių šeimą ištikusios nelaimės praėjus vos kelioms dienoms, pagalbos ranką ištiesė daugybė žmonių, kurie daugiavaikei šeimai spėjo paaukoti pačių įvairiausių buities daiktų bei drabužių. Tačiau svarbiausia, kad per tokį trumpą laiką šeimai pavyko rasti naują būstą – dviejų aukštų gyvenamąjį namą, kainuojantį 12 tūkstančių eurų. Tačiau nuo gaisro nukentėjusi šeima tokios sumos neturi, todėl laukia visų geros valios žmonių pagalbos.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius pabrėžė, kad savivaldybė būtinai pagelbės nelaimės ištiktai Jarmalavičių šeimai.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius teigė, kad savivaldybė tikrai prisidės finansiškai siekiant, kad baisius išgyvenimus patyrusi šeima kuo greičiau galėtų įsikurti naujuose namuose.

„Netekti namų – tai tikra tragedija. Todėl rytoj vyksime apžiūrėti naujo namo ir spręsime, kaip galėtume pagelbėti šiai šeimai“, – teigė S. Grinkevičius.

Tuo tarpu Krakių seniūnijos seniūnas Jonas Dalbokas patikino, kad pusę namo įsigijimui reikalingos sumos jau paaukojo Ažytėnų žemės ūkio bendrovė. Tačiau, pasak seniūno, šiuo atveju neužteks vien nupirkti namą, į jo remontą taip pat teks gerokai investuoti.

„Namas statytas 1986 metais, tačiau pastaruosius 10 metų stovi negyvenamas. Taigi, visą šildymo sistemą tikrai reikia pakeisti. Remonto reikia ir kitiems namo kambariams, būtina remontuoti ir elektros instaliaciją, pakeisti langus, duris“, – būtinus atlikti darbus vardijo seniūnas.

Tikimasi, kad šeima į naująjį būstą galės įsikelti po kelių mėnesių. Šiuo metu nuo gaisro nukentėjusi šeima glaudžiasi pas giminaičius.

„Esame dėkingi visiems jau paaukojusiems. Be to, seniūnija žada ir savomis jėgomis surinkti dalį lėšų. Norime sutelkti gyventojus ir padėti Jarmalavičių šeimai“, – sakė J. Dalbokas.

Prisidėti prie taip šeimai reikalingo gyvenamojo namo įsigijimo galite ir Jūs, pervesdami auką į nuo gaisro nukentėjusios Vilmos Jarmalavičienės banko sąskaitą: LT54 4010 0510 0359 0073.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.