Praėjusį savaitgalį Kėdainių kultūros centro sakralinės muzikos ansamblis „Giesmė“ savo gerbėjus pakvietė į jubiliejinį koncertą. 

Sakralinės muzikos ansamblis „Giesmė“ su bičiuliais pakvietė kėdainiečius į jubiliejinį 500-ąjį koncertą.

Sakralinės muzikos ansamblis „Giesmė“ su bičiuliais pakvietė kėdainiečius į jubiliejinį 500-ąjį koncertą.

Per 23 su puse metų „Giesmė“ surengė 500 koncertų. „Į visus koncertus įdėjome labai daug darbo. Lenkiuosi prieš visas moteris, kurios dainavo ir dainuoja ansamblyje. Juk koncertai – tai ne tik gražūs pasirodymai, bet ir daug valandų repeticijų. Vadinasi, mes daug laiko atėmėme nuo savo šeimų, kad galėtume draugauti su muzika“, – jubiliejiniame koncerte sakė „Giesmės“ ansamblio vadovas Zenonas Bernadišius. Pasak vadovo, kolektyvo gyvenimas – savotiškas bangavimas: išgyventa ir geresnių, ir sunkesnių dienų.
„Labai smagu su parengtomis programomis keliauti per Lietuvą, su bendraminčiais dalintis mums patinkančios muzikos grožiu. Sakralinė muzika yra savita. Laimingi tie, kurie širdimi prie jos prisiliečia“, – sakė Z. Bernadišius.

Zenonas Bernadišius džiaugėsi šiltu Muzikos mokyklos direktorės  Rūtos Kutraitės pasveikinimu.

Zenonas Bernadišius džiaugėsi šiltu Muzikos mokyklos direktorės
Rūtos Kutraitės pasveikinimu.

Ansamblio vadovas gerų žodžių negaili nė vienai ansamblio dalyvei, tačiau itin šiltai atsiliepia apie kolektyvo senbuves Eleną Virbalienę, Violetą Katkuvienę, Danutę Levinskienę.
Pačių dainininkių teigimu, visos devynios ansamblio narės yra puikiai susidainavusios, tad problemų nei dėl dainavimo, nei dėl bendravimo nekyla. „Mus sieja begalinė meilė muzikai ir dainai. Susibėgusios dainuoti mes pailsime nuo kasdienių rūpesčių. Dainuojame patinkančias dainas, tad skųstis tikrai neturime kuo“, – sakė keturiolika metų „Giesmėje“ dainuojanti Jadvyga Railienė.
Jubiliejinį „Giesmės“ koncertą paįvairino gražios muzikinės dovanos, kurias kolektyvui įteikė ne tik Muzikos mokyklos muzikantai, bet ir geri „Giesmės“ bičiuliai solistai Andrius Apinis bei Gretė Jokubauskienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.