Tarptautinė komanda ir Kėdainių fabriko „Nordic Sugar“ vadovybė, besiaiškinantys situaciją „Nordic Sugar“ Kėdainių fabrike, ieško būdų, leisiančių  efektyviau identifikuoti ir reaguoti į Kėdainių vietos bendruomenei aktualius klausimus.

„Pirmiausiai, visos grupės vardu, reiškiu apgailestavimą dėl susidariusios situacijos. Vienas pagrindinių tyrimo komandos tikslų – vystyti atvirą ir aktyvų dialogą su vietos bendruomene ir ieškoti būdų stiprinti bendradarbiavimą, kuris veiktų kaip prevencinė priemonė, kad tokie dalykai nepasikartotų ateityje“, – susitikimo su vietos bendruomenės atstovais teigė Runis Egholmas, įmonių grupės atstovas iš Danijos, koordinuojantis su įvykiu susijusius veiksmus.

Toliau ieškos būdų

„Šiuo įvykiu buvo ne tik pažeisti aplinkosaugos reikalavimai, bet ir iš esmės vykdyta veikla, nesuderinama su bendrovės tvarumo politika. „Nordic Sugar“ Kėdainių fabrikas veiklą vysto vietos bendruomenėje, kurios nuomonė ir palaikymas mums labai svarbus. Dėl šios priežasties esame pasiruošę dalintis visa aktualia su vykdomu tyrimu susijusia informacija ir toliau ieškoti būdų, leisiančių  efektyviai identifikuoti ir reaguoti į vietos bendruomenei kylančius klausimus“, – teigė Eglė Adomavičienė, „Nordic Sugar Kėdainiai“ generalinė direktorė.

Pateikė informaciją

Susitikimo metu „Nordic Sugar Kėdainiai“ atstovai paaiškino šiuo metu vykdomo tyrimo progresą bei fabrike planuojamus prevencinius veiksmus. Buvo pristatyta informacija, pateikta sausio 27 d. vykusiame tarptautinės komandos susitikime su Aplinkos apsaugos departamento vadovais – šio susitikimo metu abi šalys išreiškė norą ir toliau tęsti aktyvų bendradarbiavimą, organizuoti bendrus susitikimus, į dialogą įtraukiant ir kitas aplinkosaugos srityje veikiančias institucijas.

Gali pranešti

Vienos svarbiausių vertybių įmonėje yra pagarba vietinei bendruomenei ir dalyvavimas visuomenės problemų sprendimuose. Nuo 2017 m. kiekvienas  bendruomenės narys turi galimybę pasinaudoti anonimine „Nordic Sugar Kėdainiai“ „Speak Up“ platforma, kurioje galimi tiesiogiai pranešti apie pastebėtą galimai netinkamą veiklą  nepriklausomam įmonių grupės Etikos komitetui. Šią priemonę galima rasti čia (yra galimybė pasirinkti lietuvių kalbą):

https://www.bkms-system.net/bkwebanon/report/clientInfo?cin=14nor18&language=eng

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.