Gegužės 30-ąją Kėdainių „Nevėžis“ Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos dešimtajame ture namuose rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Telšių „Džiugą“ ir iškovojęs trečiąją pergalę paeiliui į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

„Nevėžis“ įveikęs Telšių „Džiugą“ pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Pergalė prieš žemaičius kėdainiečiams leido pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą aštuoniolikos ekipų rikiuotėje.

Dvikova tarp „Nevėžio“ ir Telšių vienuolikės nebuvo lengva. Pirmajame kėlinyje aikštėje dominavo gynyba ir sėkmingas atakas ekipoms sekėsi sunkiai kurti. Per pirmąją rungtynių dalį kamuolys vartų tinklo neskrodė, tad po pirmųjų keturiasdešimt penkių minučių rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrajame kėlinyje užteko vos vieno įvarčio, kad būtų nuspręstas rungtynių laimėtojas. 80-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Fabio Malheiro Paimas išvedė „Nevėžį“ į priekį – 1:0. Per likusį laiką daugiau įvarčių komandos nepelnė, tad kėdainiečiai į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę rezultatu 1:0.

Kitas rungtynes savo aikštėje Kėdainių „Nevėžis“ žais birželio 2-ąją, antradienį, 18 valandą su Tauragės „Tauru“.