„Nevėžio“ krepšininkai savo sirgaliams įteikė pačią gražiausią dovaną – Lietuvos krepšinio lygos reguliaraus sezono rungtynėse namuose įveikė net penkiais laipteliais turnyrinėje lentelėje aukščiau stovinčią Pasvalio „pieno žvaigždžių ekipą rezultatu 92:83 (29:15, 23:21, 17:25, 23:22). Tai antroji kėdainiečių pergalė prieš pasvaliečius šį sezoną.

Susitelkusiam ir pergalių ištroškusiam „Nevėžiui“ namuose pavyko įveikti gerokai aukščiau turnyrinėje lentelėje esančią pasvaliečių komandą.

Dvikovoje su pasvaliečiais šeimininkai žaidimą kontroliavo visą laiką.

Rungtynių pradžioje krepšininkai keitėsi taikliais metimais, tačiau prabėgus 4 minutėms kėdainiečių spurtas 13:0 leido įgyti jiems dviženklį pranašumą (20:7). Pajutę pasitikėjimą „Nevėžio“ krepšininkai ir toliau didino pranašumą ir sužaidus pirmąjį kėlinį turėjo 14 taškų persvarą – 29:15.

Antrąjį kėlinį taikliu metimu pradėjo svečiai, tačiau „Nevėžis“ į tai atsakė 5 taškais iš eilės ir kėliniui įpusėjus jau turėjo 17 taškų atsargą (41:24). Pasvaliečiai netruko sumažinti deficitą. Apsikeitę taikliomis atakomis ilsėtis krepšininkai išėjo Kėdainių komandai po dviejų kėlinių pirmavus 52:36.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 7:2, vėliau įmetė dar 8 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų (56:51). Tačiau šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti – viena po kitos sekė taiklios atakos. Ganėtinai banguotas trečiasis ketvirtis baigėsi kiek sumažėjusia „Nevėžio“ persvara 69:61.

Lemiamą ketvirtį ne viena komanda nebuvo linkusi sudėti ginklų. Kuklus šeimininkų pranašumas tai padidėdavo, tai aptirpdavo. Laimei, sėkmė Mindaugo Budzinausko neapleido ir jų kovingumas buvo vainikuotas ilgai laukta ir labai reikalinga 9 taškų pergale.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Justas Tamulis, jis taip pat atkovojo 9 kamuolius. 16 taškų surinko ir 9 kamuolius atkovojo Vaidotas Volkus. Roderickas Camphoras pelnė 15 taškų.

Svečiams Michaelis Dixonas surinko 22 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Po rungtynių „Nevėžio“ strategas M. Budzinauskas sakė, kad yra dėkingas komandai už gražią pergalę: „Padarėme didelį darbą ir pelnytai buvome apdovanoti laimėjimu. Šįkart buvome itin susitelkę, visi žaidėjai padarė ką galėjo ir puikiai susitvarkė su įtampa.“

„Nevėžis“ su 6 pergalėmis ir 26 pralaimėjimais LKL lentelėje – priešpaskutinis, dešimtas.

Kitas rungtynes Kėdainių krepšininkai žais kovo 30 d., pirmadienį, 18.30 val. namuose su Kauno „Žalgiriu“.